REBEL FEST#2

У Сумах з 18 по 20 жовтня пройде міжнародний рок-н-рольний музичний фестиваль "REBEL FEST#2".

У фестивалі, який проходитиме в Сумах вже вдруге, будуть брати участь 13 гуртів з України, Росії, Польщі та Білорусі, які грають у музичних стилях рокабіллі і сайкобілі. Вони виступатимуть на 3 майданчиках обласного центру: арт-кафе "Underground" (Покровська площа, 2), пабі "Союз" (Покровська площа, 13) і нічному клубі "Фортуна" (вул. Соборна, 48). Головним днем фестивалю буде 19 жовтня, коли у "Фортуні" з 16:00 до 23:00 виступлять 7 груп.

Вхід за квитками буде здійснюватися тільки в нічному клубі "Фортуна".

Їх вартість на головний день у передпродажі становить 80 грн, в день концерту - 100 грн. Вхід на всі інші концерти в рамках фестивалю вільний.

Організатори заходу повідомили, що до проведення фестивалю залучено багато волонтерів. Вони будуть працювати не тільки з його учасниками, а й гостями, яких очікується велика кількість як з України, так і з Росії. Всім прибулим в Суми волонтери будуть пропонувати варіанти проживання в місті (квартири, готелі), надавати інші необхідні послуги.

У рамках фестивалю для його учасників і гостей буде організований турнір з боулінгу, переможець якого отримає Кубок "REBEL FEST#2".