Вихідні у Львові за півціни 2013

У рамках проекту "Вихідні за півціни 2013" у Львові 21-22 грудня багато готелів, ресторанів, клубів, магазинів та фірм запропонують відвідувачам 50% від вартості товарів і послуг в подарунок. Участь в акції зможуть взяти не лише гості, але й мешканці міста.
За словами організаторів, цей проект повинен відкрити перед туристами всі "родзинки" Львова, в якому запалюються новорічні та різдвяні вогні.
Проект "Вихідні за півціни" ініційований Львівською міськрадою спільно з представниками туристичної сфери Львова. Учасники акції матимуть зовнішні розпізнавальні знаки, котрі видно з вулиць.
Список учасників акції "Вихідні за півціни 2013":
Готелі: "Леополіс", "Citadel Inn", "Євроготель", "Соната", "Гетьман", "Дністер", "Паллада", "Нобіліс", "Соната", "Рамада", "Замок Лева", "НТОН", "Волтер", "Екоготель", "ЛеоСіті", "Містер Хостел", Арго, Рудольфо, "Lemberg", "На Курмановича", "Old City Hostel", "On The Square", "Apple" та ін.
Кафе та ресторани: "Фреска", "Кав'ярня Леваковского"​​, Світ кави, Gloria Jeans Coffees, Арсенальська, Штука, Віденська кав'ярня, А-Я, Під Клепсидрою, Штрудель Хаус, Дарвін, Split, The Grill, Смаколик та ін.
Турфірми: "Тур де Львів", "Всесвіт", "L- travel", "Чудо- тур", "Дана К", "Галіція- тур", "Вир мандрів" та ін.
Магазини: "Бергхофф", "DіZайнері.UA", "Pretty Women", "BGN", бутік "Маха", "Бьянка" та інші.
Клуби: "Метро клуб"
Повний список учасників акції та наданих знижок буде опублікований ближче до початку заходу.

.doroga.ua