По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Виставка "Сила IT і життя Генія"

Київ, 1-10 листопада

З 1 по 10 листопада в київському музеї Духовні скарби України (вул. Десятинна, 12) пройде тематична виставка "Сила IT і життя Генія".

Для участі в арт-проекті 19 сучасних художників продемонструють концептуальне бачення феномена особистості Джобса, а також уявлення про ІТ-технології і "геніальність".

Учасниками виставки стали: Олег Тістол, Сергій Савченко, Олексій Сай, Гамлет Зіньковський, Микола Маценко, Інара Багірова, Артем Волокітін, Володимир Гулич, Михайло Деяк, Олексій Золотарьов, Павло Керестей, Віталій Кохан, Віллі Л'Еплаттеньє, Роман Мінін, Віктор Нефьодов, Ілля Псіфокс, Степан Рябченко, Олексій Яловега, Apl315.

Відомий художник Олег Тістол написав картину із зображенням гори, мотив якої є ключовим у його творчості. Таким чином він створює символічне візуальне висловлювання на тему вершини людського духу і можливостей.

Михайло Деяк створив абстрактний портрет Стіва Джобса: "Я намагаюся донести до глядача філософську і досить складну сутність особистості Джобса, людини з бездоганним смаком, залізною цілеспрямованістю і впевненістю".

Деякі художники при створенні творів використовували сучасні комп'ютерні технології: наприклад, Олексій Сай в своєму стилі "excel-art" спроектував Фабрику радості, де цифрові й символічні дані генеруються в емоції, а Степан Рябченко створив інсталяцію "Просвіт" з неоновим підсвічуванням, що символізує промінь, який наповнює життя новим змістом.

Крім того, на виставці буде представлена ​​скульптурна композиція Олексія Золотарьова "Кут зору", що символізує нестандартний погляд на речі чи події.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook