По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

10 найнебезпечніших міст в світі

8 серпня 2012

Багато хто з нас мріє про подорожі. Нам подобається вивчати нові культури і власними очима бачити захоплюючі екзотичні місця нашої планети. Однак майже у кожної людини є місто, куди він не поїде за жодних обставин, навіть якщо йому набридло сидіти вдома. Більшість з нас боїться відправлятися в певні райони головним чином тому, що про них погано говорять у новинах. Ми представимо вам цілий список таких небезпечних міст і напрямків.
Багдад, Ірак

Річки крові, так само як і машини, начинені вибухівкою - звичайна справа для мешканців Багдада. Відповідно до списку найкращих міст світу за якістю життя, підготовленому компанією Mercer у 2008 році, перебуваючи у стані війни столиця Іраку зайняла останнє місце на нашій Землі. Історія Багдада - це історія насильства, бомбардувань і крові. І навіть незважаючи на страту колишнього лідера країни Саддама Хусейна ситуація тут мало змінилася. В результаті вторгнення до Іраку військ США 2003 року понад 650 000 місцевих жителів загинули, тисячі втекли з обложеного міста.

Детройт, США

Американське місто, відоме багатьом як "Мотор Сіті", був першим у списку найстрашніших і небезпечних міст США в 2009 році. До такого висновку фахівці прийшли, проаналізувавши статистику насильницьких злочинів, яку їм надали службовці ФБР. Якщо вам цікаво, на кожні 100 000 жителів припадало 1220 діянь, пов'язаних з фізичним і психічним насильством над особистістю.

Карачі, Пакистан

Згідно з все ж тими даними компанії Mercer, Карачі виявився одним з останніх місць в Азії, де людина, яка сама йде по вулиці, може відчувати себе в безпеці. За останні кілька років жителі міста пережили відразу кілька терористичних актів та акцій смертників. У лютому 2010 року понад 30 людей загинули в результаті подвійного вибуху, в той час, як в грудні 2009 р. кількість жертв перевалила за 40.

Грозний, Росія

Кажуть, що терористів у цьому місті більше, ніж поліцейських. У Росії, населення якої вже перевалило за 143 000 000, щодня, кожні 18 хвилин відбувається в середньому 84 вбивства. Жителів Чечні звинувачують в екстремізмі, расизмі, проституції, наркоторгівлі та викраденні дітей. Терористи буквально накрили цю республіку хвилею насильства.

Могадишо, Сомалі

Столиця Сомалі продовжує перебувати у стані громадянської війни. Статистика за 2008 рік показала, що половина населення (0,5 мільйона осіб) покинули зону відкритого конфлікту. У результаті постійних бомбардувань десятки місцевих жителів виявляються пораненими щодня. З тих пір, як президент Мохаммед Сіад Барре був змушений піти у відставку 1991 року, понад мільйон громадян Сомалі загинули на фронтах громадянської війни або від голоду.

Сьюдад-Хуарес, Мексика

Будучи домом для майже півтора мільйонів осіб, це небезпечне місто лежить на кордоні Мексики та США. За останній час тут було відзначене різке зростання кількості насильницьких злочинів, головним чином - через ворожнечі місцевих наркоторговців. Постійні розборки між ними роблять проживання в місті небезпечним. З січня 2007 по 2010 рр. у Мексиці було зареєстровано понад 8330 вбивств, пов'язаних з торгівлею наркотиками, причому 50% з них сталися саме в Сьюдад-Хуарес. З 100 000 мешканців приблизно 130 вмирають насильницькою смертю.

Каракас, Венесуела

Наприкінці 2008 року журнал "Зовнішня політика" назвав Каракас "світовою столицею вбивств". Тоді за один тільки грудень у цьому небезпечному місті було вбито 150 осіб. Як і в Сьюдад-Хуарес основним джерелом насильства є місцеві банди і наркоторговці. В останні роки рівень життя в столиці Венеуели значно знизився. З тих пір, як президентом країни став Уго Чавес кількість злочинів зросла аж на 67%.

Новий Орлеан, США

Новий Орлеан в США сумно відомий тим, що на кожні 100 000 чоловік тут припадає 95 вбивств. Цифри здаються дійсно шокуючими, якщо врахувати, що в місті проживає лише 300 000 осіб. Ситуація виглядає навіть жахливішою, ніж у Багдаді. Ймовірно, насильство тут є нормою через те, що Новий Орлеан - одне з найбідніших міст США. Ураган "Катріна" лише додав місцевим жителям проблем.

Кейптаун, ЮАР

Південна Африка протягом довгих років залишається розсадником злочинності, а Кейптаун, мабуть, найнебезпечнішим містом країни. Вбивства і розбій, згвалтування і викрадення дітей - найбільші проблеми цього регіону. При цьому туристи є головною метою злочинців. На кожні 100 000 чоловік тут припадає 62 вбивства. У цьому небезпечному місті строго не рекомендується ходити вночі поодинці, так само як і використовувати банкомат. Сексуальні домагання, пограбування та крадіжки значно зросли за останні два роки: на 10, 41 і 27% відповідно.

Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Незважаючи на те, що Ріо-де-Жанейро - батьківщина найбільшого в світі карнавалу, це місто продовжує залишатися одним з найнебезпечніших місць на Землі. Як тільки мандрівники сходять з літака, їм вручають листівки з порадами що можна, і чого не можна робити в цьому місті. Не надягайте прикраси і не носіть з собою гаманець (візьміть із собою мінімальну суму грошей) - це лише деякі з чергових фраз місцевих гідів. За останні роки рівень злочинності значно виріс, особливо злочинності, пов'язаної з насильством. Місцеві наркоторговці відповідальні за більшість цих кримінальних діянь, у тому числі за викрадення дітей. Щорічно тут відбувається близько 8000 вбивств - близько 20 щодня.

Фото з flickr.com (whereispavel, ktpupp, Photogeraphar 0345-3333888, varfolomeev, Somaliland, Andy von der Wurm,  jacques legentil,  pluto665, Jaap Oostinjen).

За матеріалами tourgenius.ru


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook