По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Цікаві факти про Google Maps

11 вересня 2013  АвтоТревел

Google Maps - це набір додатків, які засновані на безкоштовному картографічному сервісі і технології, що надається компанією Google. Додаток був винайдений у 2005 році і з того часу став дуже популярним: жодна подорож або поїздка не обходяться без моніторингу та перевірки точних координат маршруту.

Сервіс являє собою карту та супутникові знімки Землі (а також, від недавнього часу, Місяця та Марсу). З сервісом інтегрований бізнес-довідник і карта автомобільних доріг, з пошуком маршрутів, що охоплює США, Канаду, Японію, Росію, Гонконг, Китай, Великобританію, Ірландію (тільки центри міст) і деякі райони Європи.

То як побудована внутрішня робота сервісу і команди операторів Google Maps?

Збір даних

Як багато даних має карта Google? У поєднанні супутникового, повітряного та вуличного рівнів отримання зображень, Google Maps збирає більш ніж 20 петабайт даних, що дорівнює приблизно 21 мільйону гігабайт або приблизно 20 500 терабайт.

Оновлення даних

Залежно від рівня корисності даних, зображення, отримані з повітря та супутника, оновлюються кожні 2 тижні. Зображення вигляду міст оновлюються також по можливості швидко, незважаючи на те, що Google не може запропонувати спеціальний графік, адже залежить від таких факторів як погода, дорожні умови тощо.

Моніторинг неточної інформації

Як Google Maps відстежує невідповідну інформацію, зареєстровану на сервісі "Перегляд вулиць"? За словами оператора Google Maps, користувачі іноді повідомляють про "дивні або неприємні моменти", які показує карта Google - найчастіше це трапляється у сервісі "Перегляд вулиць". І якщо потрібно щось терміново змінити або підправити, команда сервісу працює швидко і злагоджено. Користувачі можуть відзначити "проблемне" зображення обравши функцію "Повідомити про проблему" у нижній частині картинки, після чого заявка буде розглянута, а всі неточності - уснуті.

Приватність особистості

Чи замальовує Google усі обличчя? Google автоматичне розпізнає обличчя і доручає спеціальній технології захищати приватність людей у сервісі "Перегляд вулиць". Користувачі також навіть можуть замовити додаткове "​​розмивання". Повітряна зйомка надає значно менше можливостей.

Кому належить інформація

Кому належать супутники, які використовують для зйомки з повітря? Супутникові зображення обох сервісів - Google Maps і Google Earth надходять з широкого ряду джерел і провайдерів. 

Захист приватності територій

А як щодо приватних територій? Ті, кому належать супутники, якими користується Google, можуть замазати певну територію до того, як ці зображення потраплять в Google Maps. Держава цілком може попросити власника супутників відзначити і замалювати конкретні географічні території. Зображення з сервісу "Перегляд вулиць" доступні лише для міських доріг і деяких приватних місць через Street View Partner Program.

Можливість заходити всередину будівель

У яких країнах, можна віртуально зайти в музеї та інші будівлі за допомогою Street View? Google працює з тисячами підприємців з восьми країн для того, щоб сервіс "Перегляд вулиць" міг також надати доступ всередину будівель. Сервіс The Business Photos на даний момент доступний в США, Британії, Австралії, Нової Зеландії, Франції, Канаді, Ірландії та Нідерландах. За допомогою цього сервісу ви можете віртуально прогулятися по Білому Дому, Музею Метрополітен та інших відомих пам'ятках. А завдяки Google Art Project тепер можна також подивитися роботи відомих майстрів з 156 музеїв світу.

Якість фотографій

Скільки всього зображень вулиць було зроблено за всю історію Google Maps? Команда сервісу "Перегляд вулиць" зробила десятки мільйонів фотографій з початку заснування проекту в 2007 році. Команда об'їздила більш ніж 5 мільйонів миль дорогами та бездоріжжям різних міст.

Тип камери

Яка камера використовується для створення знімків Street View? Спочатку Google використовував дещо меншу камеру з нижчою якістю зйомки, але зараз камера цього сервісу має 15 лінз і може створювати фотографії з роздільною здатністю у 65 мегапікселів. Коли сервіс був ще на стадії розробки, команда спакувала кілька комп'ютерів в багажник, а камери, оптику та GPS-навігатор на дах позашляховика і таким чином їздила і знімала.

Чому знімки панорамні

Як зображення стають панорамними? 15 об'єктивів камери сервісу Street View роблять знімки в різних напрямках, а сусідня камера робить багатошарові фотографії. Потім команда сервісу розкладає знімки і "зшиває" їх разом, щоб створити панорамне зображення на 360 градусів.

Зйомка важкодоступних місць

Яким чином команда Google Maps знімає місця, куди не може дістатися авто Street View? На додачу до авто, сервіс також наймає велосипедистів, снігоходи і людей, які можуть подорожувати пішки. Зображений на картинці триколісний мобіль їздить і знімає парки, університетські кампуси, стадіони та інші території, куди не може дістатися авто.

Інший мобіль, який виглядає як поєднання коляски з роботом, використовують для переміщення внутрішніми частинам приміщень.

Снігомобіль робить світлини у засніжених місцевостях. Ця ідея прийшла в голову членам команди Google, коли у Ванкувері проводили зимові Олімпійські ігри 2010.

За матеріалами Be in Trend


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook