По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Як обрати GPS-навігатор?

1 вересня 2011
Просунуті туристи обов'язково беруть із собою в подорож карту: це стосується і пішоходів, і автомобілістів. Це зручно: ви завжди можете орієнтуватися на місцевості, і вибирати різні маршрути, а не переміщатися за принципом «світ за очі». Справжньою знахідкою стали GPS-навігатори. По суті, це «електронна карта», але набагато зручніше. Не потрібно гортати сторінки, вручну прокладати маршрут, постійно звірятися з правильністю курсу. Цей прилад зробить все за вас: обере маршрут, і ще й підказки даватиме. Існує величезний вибір GPS-навігаторів. Але до вибору варто віднестися дуже відповідально. Є багато факторів, які впливають, наскільки вдалою виявиться покупка саме для вас. У нашому матеріалі ви знайдете підказки, на що ж потрібно звернути увагу в першу чергу.

Пішки або на авто?

Спочатку потрібно вирішити, як ви збираєтеся подорожувати найчастіше. Якщо пристрій потрібен вам для піших прогулянок - тоді можна зупинитися на моделях з дисплеями середніх розмірів. Вони не займають багато місця в руці і тримати їх зручніше. Автомобільним мандрівникам підійдуть моделі з великим дисплеєм. GPS-навігатор може бути зйомним або вбудованим. Перший варіант хороший, якщо ви подорожуєте на різних машинах. Для установки навігаторів другого типу знадобиться допомога кваліфікованого фахівця.
 
 
Обираємо місцевість

Всі GPS-навігатори поставляються з набором мап. Без них пристрій буде абсолютно непотрібним. Тому вибір мап - не менш важливий, ніж сам GPS-навігатор. Досить добре себе зарекомендували такі навігаційні системи, як «Навітел» і «Візіком». Бажано одразу визначитися - в якій місцевості ви плануєте використовувати прилад. Проблем з мапами України зазвичай не виникає. Але буває так, що людина планує поїздку в яку-небудь країну Європи. Тому можна або одразу купити повний комплект мап або ж докуповувати по мірі необхідності. Врахуйте: чим більше картка пам'яті у навігатора - тим більше мап ви зможете завантажити.

Якщо сіла батарейка

Також дізнайтесь, скільки може працювати навігатор в автономному режимі. Як правило, робота пристроїв здійснюється за допомогою звичайних батарейок. Це зручно, адже батарейку, яка сіла, зручно замінити на нову. А от акумулятори можуть зіграти з вами злий жарт. Якщо вони сядуть, то ви залишитеся без «провідника»: часто придбати їх можна тільки у виробника. Втім, може використовуватися і бортове живлення автомобіля. Зверніть увагу - чи є в наборі відповідні кабелі.
 
 
Ціна питання
Визначившись з покупкою, радимо дотримуватися правила «золотої середини». Не будьте занадто економні (найдешевший GPS-навігатор можна знайти і за 250 доларів). Але й не женіться за пристроями, в яких дуже багато «наворотів»: тоді може страждати якість головної функції. Оптимальний варіант - прилади, які коштують у межах 500 доларів.

500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx

500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Коментарі [ 500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx