6 веломаршрутів по Києву

У Києві відкрили шість прогулянкових маршрутів для велосипедистів. Спеціальні покажчики встановили ще у 2012 році, тепер проект доопрацювали і запустили офіційно. Більшість маршрутів підійдуть і для новачків, час у дорозі від 20 хвилин до однієї години.

Биківнянський ліс

Покриття: пухкий грунт, пісок


Переглянути Биківнянський лес на карті більшого розміру

Маршрут проходить неподалік від метро "Лісова", між Лісовим масивом і Троєщиною. Його довжина - 8600 метрів, приблизний час у дорозі - 40 хвилин. З цікавих місць: березовий і сосновий ліс, Алмазне озеро.

Сирецький ліс

Покриття: грунт


Переглянути Сирецький ліс на карті більшого розміру

Маршрут проходить по верхній частині парку "Сирецький ліс" у Шевченківському районі. Його довжина - 2 400 метрів, приблизний час у дорозі - 20 хвилин. Цікаві місця на маршруті - стадіон "Динамо" і питне джерело, неподалік знаходиться дитяча залізниця.

Нікольський ліс

Покриття: грунт


Переглянути Нікольський ліс на карті більшого розміру

Маршрут проходить неподалік від парку Партизанської Слави та станції метро "Червоний хутір". Довжина - 5 400 метрів, час у дорозі - 30 хвилин. Щоб потрапити на маршрут, треба проїхати 100 метрів по вулиці Бориспільській до стенду-вказівника. Пам'ятки - протитанкова траншея часів Другої світової війни.

Парк Дружби Народів

Покриття: твердий грунт, пісок


Переглянути Парк Дружби Народів на карті більшого розміру

Маршрут проходить по острову Муромець між Троєщиною і Оболонню. На нього можна виїхати з північної сторони Труханового острова або Московського мосту. Довжина - 8600 метрів, дорога займає близько 40 хвилин. На шляху мало дерев, тому покажчики розмістили на спеціальних стендах. З маршруту відкривається гарний вигляд Оболоні.

Пуща-Водиця

Покриття:пухкий грунт, пісок


Переглянути Ліс "Пуща-Водиця" на карті більшого розміру

У лісах Пуща-Водиці не радять їздити після дощу, оскільки на доріжках багато піску. Довжина маршруту - 11 700 метрів, проїхати його можна приблизно за годину. Поруч розташовані озеро і дитячий табір.

Голосіївський парк

Покриття: асфальт


Переглянути Голосіївський парк на карті більшого розміру

Довжина маршруту - 6100 метрів, поїздка триває близько 30 хвилин, Найближча станція метро - "Голосіївська". Велосипеди можна взяти в парку напрокат. Цей маршрут радять новачкам, так як він проходить, переважно, асфальтованими доріжками.

Фото на головній з Flickr (by lomokev)

За матеріалами The Village