Вихідні у Києві

Найближчими вихідними у Києві відбудеться концерт зірки "Собору Паризької Богоматері" Ґару, пройде ніч польського фестивального кіно, а також розпочнеться масштабний лекційний курс "Історія літератури в авторах і текстах". Про ці та інші події вікенду читайте у добірці AutoTravel.ua.

31 грудня у Києві в Палаці "Україна" відбудеться концерт популярного франко-канадського співака Ґару, відомого українцям завдяки партії Квазімодо у мюзиклі "Собор Паризької Богоматері". Ґару привіз до Києва свою нову платівку Rhythm and Blues, над якою працював останні півтора роки. До неї увійшли кавери відомих блюзових творів, зокрема і таких велетів жанру, як Ніна Симоне та Том Вейтс. Початок концерту о 19.00.

В ніч з 31-го січня на 1 лютого у столичній Театральній студії SPLASH (вул. Миколи Кравченка, 22) пройде Ніч польського фестивального кіно. Кінострічки не дуже відомі широкому загалу, але вони потішать акторською грою, щирим гумором та особливим польським колоритом. У програмі: "Тестостерон" / Testosteron – легендарна комедія Томаша Конецкі; "Полуничне вино" / Wino truskawkowe Даріуша Яблонськи; "Статисти" / Statyści Міхала Квецинськи. Обов’язкова реєстрація на подію: за телефоном +380 (63) 462 71 24 або поштою info@druzya.in.ua. Сторінки події в соцмережах vk.com та facebook.com. Вхідний квиток: 50 грн.

1 лютого у Домі освіти та культури "Майстер Клас" (вул. Лаврська, 16а) розпочнеться 11-лекційний курс "Історія літератури в авторах і текстах". На лекціях цього унікального курсу найвпливовіші сучасні українські письменники розкажуть про найталановитіших письменників-класиків та сучасників на прикладі їхніх текстів. 1 лютого Оксана Забужко прочитає лекцію "Шевченко у ХХІ столітті: спроба перезавантаження", а 2 лютого - "Убити Дон Жуана: Леся Українка і жіноча література XX століття".  Вхід на лекції — за списком попередньої реєстрації. Реєстрація на сайті "Культурного Проекту". 

1 лютого у Києві відбудеться екскурсія "Прогулянка на трамваї Подолом", яку організовує "Цікавий Київ". Місце зустрічі: Контрактова площа, Торговий центр Самсон. Час: 11:00. Запис до групи – на сайті організатора. Вартість: 80 грн.

AutoTravel.ua бажає всім спокійних та сонячних вихідних!

Фото на головній: Nick Savchenko / Flickr.com