Вихідні у Києві: вулична їжа, урбаністика та театр

Найближчими вихідними у Києві пройдуть фестивалі вуличної їжі і танцювального театру, відкриється виставка авторського проекту художника Івана Семесюка, а у місті Славутич, що біля Чорнобиля вже триває Перший міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86". Про ці та інші події вікенду розповідає AutoTravel.ua.

До 27 квітня у місті Славутич, що біля Чорнобиля, триває Перший міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86". Фестиваль присвячений актуальним проблемам сучасних міст, альтернативній енергетиці та екології. Програма "86" складається з трьох частин:  кінотеатр та дискусії менеджерів культури, активістів, екологів та урбаністів. Вхід безкоштовний.

Вчора розпочався і сьогодні, 25 квітня, в кінотеатрі "Кінопанорама" (вул. Шота Руставелі, 19) ще триває Фестиваль короткометражних фільмів про їжу FOOD FILM FEST, який об’єднав кращі роботи з міжнародних фестивалів. Фільми піднімають соціальні, культурні, гастрономічні та багато інших питань. Конкурсні роботи розділені за категоріями: Food & People, Cook Book, Tastes like Animal, Food Porn, Food Porn. Глядач FFF визначить 3-х призерів, шляхом онлайн-голосування на сайті фестивалю. В рамках фестивалю пройде Food Porn Party, де глядачі переглянуть фудпорно-фiльми, якi не увійшла до конкурсної програми фестивалю. Вартість квитків: 30-40 грн.

З 25 квітня до 11 травня в галереї "ХудГраф" (вул. Володимирська, 65) триватиме виставка авторського проекту художника Івана Семесюка "Funky Textile". "Funky Textile" – це текстильний проект, вишиті картини на полотні, які презентують чудернацьких яскравих істот. Проект вже презентувався на різних колективних та невеликих персональних виставках, проте цього разу поповнився низкою робіт, які є рефлексією на останні політичні події в країні. Іван Семесюк був активним учасником ЄвроМайдану, разом з іншими художниками побудував на Хрещатику вуличну галерею "Мистецький Барбакан", де презентувались репродукції робіт художників Союзу вольних художників "Воля або смерть!", проводились поетичні читання та концерти. Вхід вільний.

Фото: Іван Семесюк

25 квітня відбудеться відкриття IV міжнародного фестивалю сучасного танцювального театру Zelyonka-Fest 1.4., який триватиме до 26 квітня у Київському академічному молодому театрі (вул. Прорізна, 17). Програму фестивалю відкриє виступ відомого ізраїльського хореографа Ельдад Бен Сассон. Вперше на київський сцені ви можете побачити технічного танцівника і непередбачуваного постановника, в минулому соліста всесвітньовідомих компаній "Batsheva Dance Company" та "Vertigo Dance Company". 

Ще однією "родзинкою" вечору-відкриття стане виступ польського театру танцю "Dada Von Bzdylow" з 45-хвилинною виставою "Невидимі дуети" – нескінченість відносин і почуттів між чоловіком та жінкою, іронічні зустрічі, прогулянки і розповіді мовою сучасного танцю.

Другий день фестивалю розпочнеться з програми найвідоміших та найактуальніших українських хореографів сучасного танцю. 

26 квітня у Київському Ботанічному Саду (вул.Тімірязєвська, 1) за японською традицією складатимуть з паперу журавликів. Завдання: скласти тисячу журавликів за мир в Україні. Організатори радять брати з собою пледи, термоси з кавою і чаєм, печиво і гарний настрій. Папір для складання буде. Початок о 12:00. Детальніше на сторінці події у Facebook.

Фото з Facebook

26-27 квітня біля центру торгівлі "Даринок" (вул. Біломорська, 1) відкривається новий сезон вуличної їжі, веселощів, спілкування та тусні - П'ятий фестиваль вуличної їжі в Києві. Організатори фестивалю прагнуть започаткувати професійну платформу, середовище, в якому створюються нові формати вуличної їжі. Усі деталі на сайті фестивалю. Вхід вільний. 

Фото: facebook.com/ulichnayaeda  

26 квітня у Центрі сучасного мистецтва "ДАХ" (вул. Велика Василькiвська, 136) пройде вистава "Собача будка". "Собача будка" – вистава-плач, в основу якої покладено уривки з різних творів, співзвучних історичним подіям, що відбувалися і відбуваються в Україні дотепер. Хори-молитви-благання з трагедії "Цар Едіп" у перекладі Івана Франка відображають стан пригніченого народу, покинутого богом. Пригноблений, він шукає правду-бога в цьому світі... Для чого людина приходить у цей світ... чому відбуваються страшні події... хто є справжнім винуватцем людських страждань... що це за гріх, що його має спокутувати народ... ці та інші питання постійно виринають в свідомості людини, що прагне визволення з неволі… Потрапити на виставу можна за попереднім записом: телефон: +380 (44) 529 40 62. Початок о 19:00. Вартість квитка: 100 грн.

Фото: dax.com.ua

AutoTravel.ua бажає всім мирних та спокійних вихідних!