По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Вільний доступ

27 червня 2011  АвтоТревел

Європа не поспішає відкривати свої двері для українців. Однак Балканські країни є виключенням з загального правила. Так нещодавно Албанія скасувала візи для українців на період з 1 червня по 31 жовтня.

Таким чином, у цей час українці можуть відвідувати Албанію за наявності чинного паспорта для виїзду за кордон. Загалом Албанія скасовує візи для українців традиційно з 2009 року на літній період.

AvtoTravel вирішив поцікавитися, у які ще країни світу українці мають "вільний доступ".

Згідно з інформацією сайту МЗС, найменше проблем з виїздом до північних сусідів - Росії та Білорусі. Туди взагалі можна потрапити за внутрішнім паспортом України.

До країн Середньої Азії та Закавказзя візи також необов'язкові, але закордонний паспорт мусить бути. Та ж історія з Молдовою.

Серед європейський країн достатньо прихильно до українців ставиться Хорватія, яка також вводить безвізовий режим на літо. Так на узбережжя Адріатичного моря можна вільно потрапити з 1 квітня до 31 жовтня на термін до 90 діб.

Український уряд також домовився з Македонією про безвізовий режим поїздок для українців з 10 травня до 31 жовтня. Безпроблемно можна з'їздити й до Чорногорії, але тільки на 90 днів.

З лютого 2011 року відкрив свої кордони для українців Ізраїль. Тут діє безвізовий режим перебування до 90 діб за закордонними, дипломатичними та службовими паспортами.

Однак варто зазначити, що проїзний документ дитини не визнається ізраїльською стороною в якості дійсного паспортного документа, що дає право на безвізовий в'їзд.

Таким чином, відомості про дітей, які їдуть за кордон разом з батьками, мають бути внесені до паспортів батьків або одного з батьків.

Цікаво, що безвізовий режим для українців діє у низці африканських, азіатських та латиноамериканських країн. Наприклад, у Намібії, Еквадорі, Малайзії...

Країна

Режим в'їзду

Азербайджан

Безвізовий

(поїздки за закордонними паспортами)

Антигуа і Барбуда

Безвізовий

Білорусь

Безвізовий

Вірменія

Безвізовий (поїздки за закордонними паспортами)

Гватемала

Безвізовий

Гонконг (Китай)

Безвізовий (до 14 діб)

Грузія

Безвізовий (поїздки за закордонними паспортами)

Еквадор

Безвізовий до 3-х місяців за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки

Ізраїль

Безвізовий до 90 діб (за закордонними, дипломатичними та службовими паспортами). Проїзний документ дитини не визнається ізраїльською стороною в якості дійсного паспортного документа, що дає право на безвізовий в'їзд до Держави Ізраїль. Таким чином, відомості про дітей, які їдуть за кордон разом з батьками (законними представниками), мають бути внесені до паспортів батьків або одного з батьків (законних представників).

Казахстан

Безвізовий до 90 діб (за закордонними паспортами)

Киргизстан

Безвізовий до 90 діб (за закордонними паспортами)

Малайзія

Безвізовий (до 30 діб)

Мікронезія

Візовий (окрім туристичних поїздок)

Молдова

Безвізовий (за закордонними паспортами)

Монголія

Безвізовий (за закордонними паспортами)

Намібія

Безвізовий (до 90 діб)

Нікарагуа

Безвізовий

Палау

Безвізовий (до 30 діб)

Парагвай

Безвізовий (до 90 діб)

Російська Федерація

Безвізовий

Сальвадор

Безвізовий

Свазіленд

Безвізовий

Сейшельські Острови

Безвізовий (до 30 діб)

Таджикистан

Безвізовий до 90 діб (поїздки за закордонними паспортами)

Узбекистан

Безвізовий(поїздки за закордонними паспортами)

Хорватія

Візовий (з 1 квітня до 31 жовтня 2011 р. діє безвізовий режим терміном до 90 діб)

Однак безвізовий режим - це ще не все. Якщо ви зібралися їхати у подорож власним автомобілем, не менш важливо звернути увагу на вимоги рідних українських прикордонників. Адже, якщо їх не виконати, авто можуть просто не випустити з України.

Загалом питання виїзду автомобілів регулюються Правилами митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України.

Згідно з цим документом, автомобіль, який тимчасово вивозиться за межі митної території України, повинен бути зареєстрований у ДАІ та мати реєстраційні документи, номерні знаки та розпізнавальний знак держави.

Власник автомобілю або уповноважена особа пред'являє його митному органу для проведення митного огляду й подає оригінали та ксерокопії таких документів:

- що підтверджують право власності на транспортний або користування ним (у тому числі з правом розпорядження);
- реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб;
- паспортних документів та інших документів, що дають право на перетин кордону, та/або паспорта громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання).

Крім того, до поїздки за кордон допускаються автомобілі, на які видані реєстраційні документи відповідно до Конвенції про дорожній рух та номерні знаки, серіям яких присвоєні літери латинського алфавіту.

У разі відсутності права власності на автомобіль, оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на підставі документів, що підтверджують право користування і розпорядження ним.

Подорожуючим на період поїздки видаються свідоцтва про реєстрацію на їхнє ім'я. А свідоцтво, видане на ім'я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування, зберігаються у ДАІшників.

Такий документ, виданий на період поїздки за кордон, має бути повернутий ДАІ не пізніше, ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.

Не менш важливо, щоб власник автомобіля перед виїздом уклав договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності ("Зелена карта"), який є стандартним для Європи і діє в більшості країн старого світу. Не плутайте з аналогічним договором в Україні, він на територію інших країн не поширюється.

Зелена карта

Крім того, якщо авто придбане у кредит, варто взяти у банку листа, у якому фінансовий заклад не заперечує проти виїзду авто за кордон. Інакше можуть бути проблеми.

Важливо, щоб зовнішній вигляд авто відповідав технічному паспорту. Звісно, якщо ви не бажаєте перекручувати на кордоні, наприклад, фари, та платити штраф.

Якщо ви їдете у Європу, в автомобілі має бути аптечка, що відповідає стандартам ЄС та вогнегасник. Кожна із європейських країн має також особливі вимоги до оснащення авто, тому перед поїздкою варто поцікавитися, що саме має бути в багажнику вашої автівки у тій чи іншій країні.

І тоді у вас обов'язково все вийде.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.


500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Коментарі [ 500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx