Go Brazil Goal: на одному полі з "Баварією"

Надії учасників автопробігу Go Brazil Goal на те, щоб повернутися на базу "Баварії" і познайомитися з клубом ближче не просто виправдалися - реальність перевершила всі очікування.

Вчора ми знову завітали на тренувальну базу мюнхенської "Баварії" маючи передчуття чогось цікавого. І ці очікування цілковито справдалися. Нам вдалося погуляти по залу слави клубу, де на кількох стендах відображені досягнення клубу. Тут і 16 чемпіонств в німецькому національному чемпіонаті і Ліга Чемпіонів.

Переконавшись у тому, що гості вже задосить перейнялися духом історії, менеджери клубу запросили нас на відкрите тренування "Баварії", яка завершилася абсолютно несподіваним чином.

Побачити на власні очі гравців, яких до цього можна було споглядати виключно на екрані або на сторінках журналів, було вкрай цікаво. Почавши з з розминки, хлопці перейшли до гри в "квадрат".

За тренуванням пильно стежив головний тренер команди, легендарний Пеп Гвардіола.

Як завжди, одним з найактивніших на полі був Франк Рібері і навіть розважальний формат тренування не завадив йому продемонструвати свої можливості.

Вболівати за "Баварію" починають в ніжному віці.

Хоча наймолодший вболівальник - ось він, з соскою Bayern Munich!.

Завершилася відкрите тренування великим сюрпризом - команда автопробігу Go Brazil Goal змогла зіграти 15-хвилинний товариський матч з гравцями основного складу "Баварії". Це був найбільш приємний програш з розгромним рахунком у нашому житті! :)

Всі фотографії надані Go Brazil Goal

У рамках співпраці AutoTravel.ua та автопробігу Go Brazil Goal