Go Brazil Goal: Мюнхен

Позаду понад 800 кілометрів, які учасники автопробігу подолали по дорозі з Амстердама в Мюнхен, заглянувши по дорозі в Кельн. Столиця Баварії зустріла автомобілістів справжньою весняною погодою і драконівськими швидкісними обмеженнями.

Швидкісний "бєспрєдєл", який твориться на німецьких автобанах, у місті поступається місцем суворому дотриманню правил. І якщо в Амстердамі мотиватором неквапливої ​​їзди є зграї велосипедистів, то тут, в Мюнхені, люди досить старанно дотримуються швидкісного режиму: 30 км/год у спальних районах і на потенційно небезпечних ділянках, 50-60 км/год на звичайних дорогах і до 80 км/год на магістральних шосе, котрі пронизують місто.

Є в цьому і позитивний момент - досить часу, щоб порозглядати місто. Півторамільйонний Мюнхен на 98% забудований відносно невисокими будинками, не більше 9-ти поверхів, більшість - 5-6-поверхові. Сучасні "свічки" бізнес-центрів можна перерахувати на пальцях однієї руки. Невисока забудова, велика кількість зелені та класична архітектура роблять це місто надзвичайно затишним.

Після візиту на Allianz Arena ми заглянули на тренувальну базу знаменитої мюнхенської "Баварії". На відміну від невеликої, майже домашній бази "Аякса", комплекс "Баварії" займає цілий квартал.

Сподіваємос , що зможемо не тільки познайомитися з тренувальним табором "Баварії" ближче, але й поспілкуватися з гравцями команди.

Щоб завершити день на спортивній ноті, наша дружна компанія вирушила на прогулянку в Олімпійський парк, який приймав змагання літньої Олімпіади 1972 року. Чесно кажучи, навіть сьогодні архітектура спортивних об'єктів, серед яких чудовий Olympiastadion, виглядає футуристично. Залишається тільки здогадуватися, яке враження справила вся ця краса на очевидців Олімпіади.

Олімпійський парк стоїть на пагорбах, тому кожна арена знаходиться в природних "чашах", які сховані від негоди "шатрами" із сталі та скла.

У великому озері живуть вгодовані коропи.

Захід сонця ми зустріли на одній з найвищих точок Мюнхена, сповна насолодившись виглядом Олімпійського парку в променях призахідного сонця.

Всі фотографії надані Go Brazil Goal

У рамках співпраці AutoTravel.ua та автопробігу Go Brazil Goal