Go Brazil Goal: Польща та Австрія

Учасники автопробігу Go Brazil Goal, побувавши в Польщі та Австрії, діляться своїми враженнями про ці країни. Початок історії.  

Польща

Перше що вразило нас - це чистота і акуратність. У будь-якому населеному пункті, чи то в селі, чи у містечку або обласному центрі, всі будинки та прилеглі до них території ідеально доглянуті. Дороги  хоч місцями і підлатані, але ідеально рівні. У містах діє обмеження швидкості 50 км/год, перед пішохідними переходами необхідно скинути швидкість до 30 і спробуйте не пригальмувати - біля кожного стоїть камера. Цікаво, що ніхто не порушує правил дорожнього руху. Найчастіше на дорогах можна зустріти недорогі європейські автомобілі, при цьому рідко коли зустрічаються нові моделі. Наша команда на 10-ти однакових обклеєних футбольною символікою автомобіля JAC S5 виглядає на цьому тлі яскраво і привертає увагу; люди з цікавістю придивляються до ще не відомого в Європі логотипа JAC .

Невдовзі ми взяли курс на Краків. Навігатор вивів нас на нові магістралі, які були побудовані в період проведення "Євро 2012". Нові ідеальні дороги, автобани з необмеженим швидкісним режимом - відразу видно, що країна готувалася до проведення чемпіонату на совість.

Архітектура Кракова дуже нагадує Львів, але бвльш розкішна. "Старе місце" - найцікавіша частина Кракова. Гуляючи вузенькими вуличками "старого міста" мимоволі згадуєш сюжети казок Андерсена. Такі ж вузенькі вулички, викладені бруківкою, і старовинні будівлі. Особливий захват викликав вечірній Краків, гарне підсвічування будівель, привабливі вітрини магазинів, кафе і сувенірних крамниць. Дуже рекомендуємо побувати в цьому прекрасному старовинному місті.

А ми вже прямуємо до Відня. Обмеження швидкості на польських автобанах відсутнє, тож наша команда на JAC S5 сміливо тримає швидкість 160-170 км/год.

Австрія

Шлях із Кракова до Відня лежить через Чехію тими ж швидкісними автобанами. У Чехії на швидкісних автобанах обмеження 130 км/год - таке ж, як і в Австрії. Дорога через всю країну займає близько 6 годин. Проїзд платний - 86 злотих (приблизно 21,5 євро). В Австрії проїзд автобанами дешевший - 50 злотих (приблизно 12,5 євро), при цьому вартість залежить від часу перебування в тій чи іншій країні (від одного тижня до одного місяця).

Відразу хочеться відзначити, що подорож країнами Європи на авто - незабутня і неповторна, адже у вас є можливість зупинитися у мальовничих куточках тієї чи іншої країни, познайомитися з культурою і традиціями цих місць.

І ось ми у Відні. Не дивлячись на пізній приїзд до Відня (10 годин вечора за місцевим часом), ми, попри втому, не змогли утриматися від спокуси прогулятися нічним містом. Вночі Відень виглядає надзвичайно гарно - різноманітна підсвічування підкреслює його багатогранну архітектуру, а прогулянки вузькими старовинними вуличками занурюють туристів в іншу епоху. У Відні можна гуляти і гуляти до тих пір поки ноги самі не починають відмовлятися йти.

Покататися старовинними вуличками Відня нам не вдалося, хоча рух там дозволений. Річ у тім, що наші кросовери JAC S5 виявилися занадто великими для вузьких вулиць центру міста і ми вирішили не створювати проблем ні собі, ні іншим. У таких умовах значно легше пересуватися на компактних сітікарах, таких JAC J2 .

Зранку ми взяли курс на Італію, де наш шлях пролягатиме через австрійські гори. Надзвичайно красиві пейзажі цієї місцевості не залишать байдужими навіть найбільш втомлених подорожніх. Детальніше про це ми розповімо в нашому наступному звіт. Наразі ж - нас чекає Італія.

Всі фотографії надані Go Brazil Goal

У рамках співпраці AutoTravel.ua та автопробігу Go Brazil Goal