Інший Київ: побачити місто з нового боку

Столиця України відома, перш за все, своїми парками, церквами, музеями. Раніше ми розповідали про 7 чудес Києва, маловідомі музеї, місця для прогулянок та найцікавіші веломаршрути. Але є також Київ не туристичний, Київ маловідомий, інший Київ, який відкривається не кожному.

Євромайдан

Майдан Незалежності

Фото: Анна Перепечай, annachai / Flickr.com

Уже понад два місяці однією з найактивніших і найцікавіших пам'яток Києва є Євромайдан, який охоплює Майдан Незалежності, Європейську площу, частину вул. Грушевського, Інститутської, Хрещатика, Городецького та інших. Острів свободи, різноманітних поглядів і думок, який об'єднав українців різних верств суспільства -  тут можна зустріти козаків, дівчат у національному одязі і мужніх хлопців, готових боронити Україну. На Євромайдані можна заново полюбити свою країну. Приходьте на барикади за ковтком свободи і солідарності в будь-який час доби.

Мала опера

Вул. Дегтярівська, 5

Фото: malayaopera.com

Місце для поціновувачів концертів та тусовок. Місце виправдовує свою назву - звук в залі на концертах глибокий і насправді оперний. З іншого боку, тут можна танцювати до ранку, як на дискотеках дитинства та юності.

Театр "Дах"

Вул. Велика Васильківська, 136

Фото: facebook.com/teatrDakh

Театр для любителів нетрадиційних вистав, оригінальних сюжетів і роздумів. У невеликому просторі все організовано так, щоб максимально занурити глядачів у світ того, що відбувається на сцені.

Гаванський міст

Вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2

Фото: facebook.com/artprichal.org

Міст, з якого відкривається гарний краєвид правого берега і арки Дружби народів. На лівому березі під ним розташований скейт-парк, з іншого ж боку - галерея "Арт-причал". Це місце відоме лише місцевим жителям, часто трапляються рибалки і, навіть, аквалангісти.

Набережна річки Либідь

Вихід до річки можна знайти неподалік станції метро Олімпійська. Йдіть прямо у напрямку до МегаМаркета, потім через парковку прямо і до кінця

Фото: interesniy-kiev.livejournal.com

Взимку Либідь особливо гарна, бо чиста, чого не скажеш про цю ріку в інші сезони. Звичайно, тут не насолодишся широкими водними просторами, як на дніпровській набережній, замість цього можна надивитися на графіті. 

Дворик галереї "Лавра"

Вул. Лаврська, 1

Фото: interesniy-kiev.livejournal.com

У Києво-Печерську Лавру ходить практично кожен турист, який приїхав до Києва. Тому варто заглянути і в невеличкий дворик, який розташований відразу ж за будівлею святині у напрямку Парку Слави. Там є цікаві графіті, серед яких і малюнки від знаменитих художників Interesni Kazki.

Експериментаріум

Вул. Верхній Вал, 2А

Фото: еxperimentarium.com.ua

Дуже цікавий музей, у якому захопливо проведуть час не тільки діти, а й дорослі. Тут можна робити безліч хімічних експериментів, грати в ігри, надувати величезні мильні бульбашки і повернутися в безтурботне життя бодай на день. Вхід до музею коштує 80 гривень.

Правда, б

Андріївський узвіз, 2Б

Фото: facebook.com/pravdab

Магазин з оригінальним наповненням та ідеєю. Розташований він на початку Андріївського узвозу. Тут можна придбати оригінальні прикраси ручної роботи, дрібнички, декор, листівки та "людяний" одяг від Мокші.

За матеріалами tochka.net