По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Міста, які можуть зникнути до 2100 року

10 вересня 2013  АвтоТревел

За прогнозами вчених, до 2100 року деякі міста можуть просто зникнути. Причинами таких сумних подій можуть стати не лише катастрофи на кшталт землетрусів, вивержень вулканів або зростання рівня Світового океану, а й такі, здавалося б, прозаїчні та звичні проблеми, як економічний спад і зменшення кількості населення у зв'язку з переїздом у більш перспективні міста. Пропонуємо вашій увазі підбірку з 7 міст, які краще поквапитися побачити зараз, доки вони не зникли.

Сан-Франциско, США

Причина: землетрус

Дослідники з Університету Каліфорнії з 75% ймовірністю прогнозують, що до 2086 в районі Сан-Франциско відбудеться землетрус силою у 7 балів або більше. Сан-Франциско також є одним міст США, які швидко змінюються. Вже зараз населення переміщується з дорогих і географічно небезпечних прибережних районів вглиб країни. Велика біда може прискорити цю тенденцію.

Детройт, США

Причина: відтік населення

Населення Детройта зменшилася на третину з 1950 року - до приблизно 950 тисяч осіб. Передбачається, що його населення буде зменшуватися повільно але стабільно, принаймні, до 2030 року - рівень безробіття в місті становить більше 10%. (У свою чергу, населення передмість навколо Детройта постійно зростає). Якщо ці тенденції збережуться, то у 2100 Детройт зміниться до невпізнання.

Венеція, Італія

Причина: розмивання та опускання рівня ґрунтів

Місто каналів опускається вже майже упродовж тисячоліття, але в останнє сторіччя швидкість опускання помітно збільшилася. За останні 100 років Венеція опустилася на 24 сантиметри. Уряд має плани щодо захисту міста від зростяння рівня моря, однак, чи спрацюють вони чи ні, ніхто не знає напевне.

Мехіко, Мексика

Причина: недостатня кількість питтєвої води та опускання рівня ґрунтів

Мехіко тоне. Місто стоїть на водоносному шарі, який також є основним джерелом питної води. Кожен раз, коли один з 20 мільйонів жителів міста п'є воду, місто трохи опускається. За деякими підрахунками, за останні 100 років окремі частини міста опустилися на 9 метрів. Передбачається, що водоносний шар виснажується. Хоча Мехіко досі швидко зростає, запаси води зменшуються і опускається рівень ґрунтів,  а це може дуже швидко змінити панівну тенденцію.

Неаполь, Італія

Причина: виверження вулкану

Вулкан Везувій, який знищив Помпеї в 79 році до нашої ери, вивергається десь раз на 100 років. Останній раз виверження відбувалося у 1944 році. Везувій знаходиться в затоці Неаполя в південній Італії, який є домівкою для більш ніж 4 мільйонів осіб. Ця цифра включає в себе не лише населення Неаполя, а й понад півмільйона людей, що проживають у "червоній зоні", безпосередньо прилеглій до вулкану, людей, які, швидше за все, загинуть, якщо не будуть вчасно евакуйовані.

Тімбукту, Малі

Причина: наступ пустелі

Наступ піщаних дюн на родючу землю є проблемою для цілого ряду країн на півдні Сахари. Найбільша небезпека загрожує місту Тімбукту в Малі - місту віком понад 1000 років, яке було важливим центром ісламської освіти в 15 і 16 століттях. У Малі впроваджуються кілька проектів, щоб знову озеленити місцевість, проте деякі частини міста вже наполовину засипані піском.

Іваново, Росія

Причина: відтік населення

Центр виробництва текстилю в часи СРСР. Цей обласний центр, який знаходиться на північному сході від Москви, зараз має населення приблизно 448 000 осіб, яке постійно зменшується. Кількість жінок перевищує кількість чоловіків, рівень народжуваності падає, а рівень смертності зростає. Освічені молоді люди їдуть до Москви, оскільки в місті практично не залишилося сучасної промисловості.

За матеріалами Bigpicture.ru


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook