По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Статті

ТОП-5 маловідомих чудес природи

30 квітня 2014

Оскільки офіційного списку природних чудес світу не існує, найбільш класичним вважається список американської телекомпанії CNN. До природних чудес світу компанія включила Великий каньйон в США, Великий Бар'єрний риф в Австралії, затоку Ріо-де-Жанейро, гору Еверест, Полярне сяйво, вулкан Парикутин в Мексиці і водоспад Вікторія в Замбії. Але чудеса існують не тільки в місцях, відомих на весь світ.

5 романтичних готелів

28 квітня 2014

Романтичні готелі приваблюють своєю атмосферою не лише закоханих, але і тих, хто прагне втекти від квапливого та нестримного світу і трохи побути на самоті.

Вихідні у Києві: вулична їжа, урбаністика та театр

25 квітня 2014

Найближчими вихідними у Києві пройдуть фестивалі вуличної їжі і танцювального театру, відкриється виставка авторського проекту художника Івана Семесюка, а у місті Славутич, що біля Чорнобиля вже триває Перший міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86".

Травневі в Україні: варіанти відпочинку

24 квітня 2014

З огляду на складну соціальну та політичну ситуацію в країні, різкі та значні коливання курсу гривні та непевність на ринку праці, тривалі та дорогі закордонні поїздки не кожен може собі дозволити. До того ж, окупація Криму унеможливила традиційний для активних українців травневий відпочинок у Кримських горах.

6 розкішних міст для подорожі в травні

23 квітня 2014

Травневі свята в 2014 році випадають на кінець тижня, тому відпочинок буде розділений на дві частини - з чотирьох (з 1 по 4 травня) та трьох днів (з 9 по 11 травня) відповідно. У Нову Зеландію або Антарктиду встигнути буде складно, а от Європа, Азія, Африка і. навіть, Північна Америка - наше все.

Готелі для відлюдників

22 квітня 2014

Дуже часто, для того, аби відпочити насправді, нам потрібно побути на самоті із світом або й подалі від людей. Не всі мандрівники можуть назвати відпочинком велелюдні площі та вулиці популярних туристичних міст або переповнені пляжі морських курортів, є і такі, хто потребує тиші та спокою.

Вихідні у Києві: Великдень, антивоєнна графіка та концерти

18 квітня 2014

Найближчими вихідними українські православні християни святкують Великдень - свято воскресіння Ісуса Христа. У ці дні діти приїздять на гостину до батьків, закінчується Великий Піст і значна кількість людей починає вітатися "Христос Воскрес!".

ТОП-10 міст для подорожі у 2014 році: версія TripAdvisor

17 квітня 2014

Понад мільйон користувачів TripAdvisor проголосували за кращі напрямки для мандрів у 2014 році.

Музика в метро

16 квітня 2014

Музика в метро - один і шляхів зайвий раз долучитися до прекрасного. У підземці Брюсселя у різний час доби звучить різна музика, в Парижі проводять конкурси серед музикантів, охочих грати в метро, в Нью-Йорку думають про музичні турнікети, а в Лондоні за допомогою класичної музики борються зі злочинністю.

Кращі музичні фести Європи

15 квітня 2014

Музичний фестиваль завжди є гарним приводом для захопливої подорожі. Таку мандрівку краще планувати заздалегідь, а сам фестиваль вписувати в кінець маршруту.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook