По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Статті

Місто катастроф

9 вересня 2011

У техаському місті Дізастер-Сіті вже 14 років щодня відбуваються всілякі катастрофи від пожеж і торнадо до терактів і промислових аварій.

Найбезпечніші автомобілі в світі

7 вересня 2011

У нашому матеріалі ми розповімо про ті машини, до яких потрібно придивитися, якщо ви дійсно шукаєте не тільки зручний, але і надійний автомобіль.

Вересневі подорожі: від малолюдного Середземномор’я до весняної Патагонії

6 вересня 2011

Відсутність натовпу туристів, надмірної спеки чи холоду, а ще нижчі ціни - ось чому вересень називають найкращим місяцем для подорожей. Щоправда, для більшості людей він, навпаки, означає повернення до навчання, роботи та нудного повсякдення. Проте ви не пошкодуєте, якщо підете проти течії та наважитесь на осінню пригоду.

Страви з колоритом

5 вересня 2011

Коли всі визначні пам'ятки оглянуті, то саме час підкріпитися. І кожна подорож обов'язково включає в себе знайомство з місцевою кухнею. Адже у кожної країни є свої традиції, у тому числі це стосується і їжі.

Авто в лізинг. Плюси і мінуси

2 вересня 2011

Фінансовий лізинг до недавнього часу був малопопулярним серед населення. Сама схема оренди автомобіля з правом викупу завжди здавалася незрозумілою.

Як обрати GPS-навігатор?

1 вересня 2011

Існує величезний вибір GPS-навігаторів. Але до вибору варто віднестися дуже відповідально. Є багато факторів, які впливають, наскільки вдалою виявиться покупка саме для вас

Світлий шлях. Паломництво в північну Іспанію

31 серпня 2011

Північна Іспанія - це маленькі села, арочні давньоримські мости, незліченна кількість соборів і церков, молоде червоне вино і неймовірної краси гірські стежки.

Сольові дивовижі світу

30 серпня 2011

Сольові поля, печери, озера чи тунелі - заради цього незабутнього видовища варто вирушити в подорож до Ірану, Аргентини, США або ж до українського Солотвина.

Визначні пам'ятки, які обов'язково потрібно побачити

29 серпня 2011

Перед кожною подорожжю туристи складають справжній список для відвідування того чи іншого міста. І це правильно: адже навіть у маленьких містах завжди є, на що подивитися. Наш матеріал ми присвятили п'яти європейським столицям, в яких вам точно не доведеться нудьгувати.

Майже рідна столиця

26 серпня 2011

Ходити вулицями Софії можна нескінченно - скрізь рух і музика. Навіть жебраки незвичайні. Все пристойно одягнені, деякі в подобах тюрбанів з рушників і на велосипедах.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx