По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Статті

8 цікавих вебкамер світу

29 листопада 2013

Буває так, що можливості втекти від справ і турбот не виходить, а подорожувати дуже хочеться. У такому випадку можна скористатися веб-камерами, які встановлені, наприклад, біля Ніагарського водоспаду, в африканській савані або, навіть, в будинку з привидами.

Поїздки вихідного дня в Україні

28 листопада 2013

Останнім часом в Україні зросла популярність турів вихідного дня. За 2-3 дні такої подорожі людина встигає скинути з себе тягар щоденної рутини, набирається нових вражень та знайомиться з країною, у якій живе.

10 найчарівніших ковзанок світу

28 листопада 2013

Разом із зимовими холодами, з'являється активний вид дозвілля - яскравий, веселий та спортивний - катання на ковзанах. У світі трапляються ковзанки на озерах, центральних площах міст, на річках та у інших цікавих місцях.

Культурний грудень в Німеччині

27 листопада 2013

Передріздвяний настрій, глінтвейн, духмяні свічки: різдвяні ринки відчиняють свої ворота по всій Німеччині. Однак у грудні очікуються й інші культурні події: світло, звуки, мистецтво й мега-вечірка.

Мальовничі села світу

27 листопада 2013

Щоб відпочити від оглушливого гамору мегаполісів, можна податися на природу або в одне з чудових і мальовничих сіл, яких на планеті - безліч.

Різдвяні розпродажі у Празі

26 листопада 2013

Різдвяні канікули в Празі - це не лише чудова можливість відкрити для себе казкове і колоритне місто з сотнями історичних та архітектурних пам'яток, це також гарний шанс поповнити свій гардероб у період шалених чеських різдвяних розпродажів.

20 середньовічних замків Німеччини

26 листопада 2013

У Німеччині нараховується понад 25 тисяч палаців, замків і фортець, котрі були резиденціями знатних родин, а також носили військово-стратегічні функції. Значна їх кількість дійшли до наших днів лише у вигляді романтичних руїн, як, наприклад, знамениті руїни в Гейдельберзі. Деякі залишилися у власності нащадків стародавніх німецьких родів, інші стали музеями, готелями, турбазами.

Технології майбутнього в автомобілях

25 листопада 2013

У недалекому майбутньому автомобілі навчаться паркуватися і їздити без участі водія, виконувати роль офісу для пасажирів та самостійно уникати ДТП. Ніякої футурології: деякі з цих технологій вже проходять випробування і ось-ось з'являться у вільному продажу.

5 популярних лижних напрямків

25 листопада 2013

Якщо рідні Карпати вже виїжджені лижами вздовж і поперек, а американські та канадські курорти поки не по кишені, потрібно вирушати на підкорення нових вершин в Європу.

Революційні типи автомобілів

22 листопада 2013

Днями три авто-гіганти - Toyota, Honda і Hyundai - оголосили про запуск в серійне виробництво автомобілів на водневих паливних елементах. Компанії пообіцяли вивести авто нового типу на ринок вже в 2015 році.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook