По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Статті

Вихідні в Україні

22 листопада 2013

Найближчими вихідними у Києві відбудуться зустріч з письменником Тарасом Прохаськом, концерт ді-джея Джеймса Лавеля та екскурсії невідомими двориками та секретними місцями столиці, а у Львові пройде Ніч рекламожерів.

Новий рік в Європі: 4 варіанти святкування

21 листопада 2013

Європейські міста мають безліч цікавих варіантів для святкування Нового року: зокрема, можна поїхати на новорічний ярмарок до гостинного Кракова, погуляти романтичним Таллінном, помилуватися мальовничою італійською Манаролою, котра примостилася на стрімкій скелі та відірватися у шаленому Амстердамі.

ТОП-10 напрямків для подорожі у 2014: версія Lonely Planet

20 листопада 2013

Шукаєте натхнення для подорожі у 2014 році? Експерти Lonely Planet обрали 10 регіонів світу, котрі вражають красою природи та культурним багатством.

Безкоштовна Європа: місця та послуги

20 листопада 2013

У Західній Європі є місця, котрі влаштують навіть тих мандрівників, бюджет котрих не розрахований на особливі витрати. Для цього, щоб відвідати популярні пам'ятки, музеї та виставки безкоштовно, потрібно лише знати правильний час та місце.

Туристичний Київ: місця, які подобаються іноземцям

19 листопада 2013

Іспанка Марія Кампомар і німець Маркус Хеб оглядають пам'ятки Києва і діляться враженнями від побаченого. За два місяці Маркус і Марія відвідали понад 40 місць. Подивилися головні і нестандартні пам'ятки міста, найбільш атмосферні зелені зони, арт-центри, шопінг-точки, кафе і бари.

5 фільмів, які надихають на мандри

19 листопада 2013

Серед безлічі фільмів, які щорічно створює світова кіноіндустрія є велика кількість картин про подорожі, а також таких, які до подорожей спонукають та надихають.

50 ідей для розвитку українських міст

18 листопада 2013

Зараз майже в кожному місті України ситуація з публічним простором досить складна: дороги та тротуари кепські, будівництво хаотичне, розуміння того, що потрібно зробити, а що навпаки, заборонити – місцева влада практично не має. І навіть якщо місто має непоганий затверджений генеральний план, забудова може здійснюватися зовсім не так, як мала б...

ТОП-9 лижних курортів найближчої зими

18 листопада 2013

У Північній півкулі вже йде сніг, а це означає, що пора діставати із шафи свої сноуборди, затягувати ремінці на лижах і готуватися в дорогу. Сайт The Business Insider склав рейтинг Топ-9 найкращих курортів, які слід відвідати цієї зими.

Вихідні в Україні

15 листопада 2013

Найближчими вихідними у Києві показують нове британське кіно, у Львові відбудеться масштабний фестиваль "Ніч у Львові", а на Закарпатті пройде свято молодого вина та меду "Закарпатське Божоле".

Німецькі різдвяні ярмарки

14 листопада 2013

Вже у листопаді в багатьох німецьких містах розпочинають роботу традиційні та яскраві різдвяні ярмарки.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook