По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Вихідні біля Києва: куди поїхати та що подивитися

28 серпня 2013  АвтоТревел

В Україні є багато цікавих і мальовничих місць, де можна погуляти, подивитися на визначні пам'ятки і зануритися у зовсім іншу атмосферу, ніж в гамірному мегаполісі. Be In Trend розповідає про 5 цікавих місць, куди можна з'їздити з Києва на вихідні або у коротку відпустку.

Канів

Невелике містечко у кількох годинах поїздки від Києва, в Черкаській області, Канів дивує кількістю пам'яток: тут можна подивитися історичні, природні, архітектурні пам'ятники, музеї, а також погуляти в заповіднику. Перше, на що йдуть дивитися гості - Успенський собор і Тарасова гора. Успенський собор є класичним зразком візантійської архітектури, а Тарасова гора - це практично місце поклоніння Тарасу Шевченку. У цьому місці Шевченко хотів побудувати садибу, але не встиг, а зараз тут знаходиться найбільший його пам'ятник зі сходами до нього у 342 сходинки. У Каневі також можна відпочити від запиленого Києва - подихати свіжим повітрям у Канівському природному заповіднику.

Умань (Софіївський парк)

Старовинне місто Умань і саме є гарним, але якщо ви приїдете сюди, обов'язково йдіть в парк "Софіївка". Цей красивий парк був побудований в 1796 році польським графом Потоцьким для своєї дружини Софії і є зразком садово-паркового мистецтва кінця 18 - початку 19 столітть. Тут можна побачити багату колекція рослин з усього світу. Парк прикрашений численними фонтанами, штучними гротами та скульптурами античних богів і богинь. У надрах парку хлюпається штучно створена річка, на березі якої можна відпочити і помилуватися пейзажами.

Біла Церква (Олександрійський парк)

Дендрологічний парк "Олександрія" є найголовнішою пам'яткою цього невеликого містечка під Києвом. Перетворення парку було завершено до 1793 року дружиною коронного гетьмана Польщі Францішека Ксаверія Браницького Олександрою Браницькою (у дівоцтві Енгельгардт). Раніше чоловік подарував дружині землі у Білій Церкві і вона стала активно займатися створенням вишуканого парку, надихнувшись європейськими зразками. План забудови парку довірили відомому французькому архітекторові Мюффо. В Олександрійському парку налічується 25 водойм, 2500 видів рослин, у тому числі з Південної Америки, Китаю і Японії. Основу планування становить Велика галявина, від якої розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою. "Олександрія" приваблює своїм спокоєм і мальовничими пейзажами і зачаровує в будь-яку пору року.

Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький - це місто-музей під відкритим небом. Тут налічується 27 музеїв. Так як Переяслав-Хмельницький одне з найдавніших міст Русі, сюди потрібно їхати, якщо ви хочете ближче ознайомитися з українською народною культурою. Найцікавішим, мабуть, є Музей народної архітектури та побуту. Тут під відкритим небом представлені типові українські народні житла і повністю відтворено їх побут та дизайн.

Качанівка

У Чернігівській області розташована єдина українська садиба, яка збереглася повністю збереглася до наших днів. Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" створено 1981 року на основі палацового ансамблю та парку дворянської садиби, яка була заснована в 1770-х роках. Ці землі належали генерал-губернатору П. Румянцеву-Задунайському, який і почав тут будівництво садово-палацового комплексу. Господарі маєтку змінювалися і сам комплекс пережив кілька архітектурних і ландшафтних перебудов. Влітку тут дуже гарно - частина заповідника займає палацовий комплекс будівель 18 - 19 століть, іншу частину - чудовий парк з дванадцятьма ставками, павільйонами, скульптурами, парковими містками, "руїнами" та амфітеатром.

За матеріалами Be in Trend


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook