Незвичні сувеніри: не магнітиками єдиними...

Що ви зазвичай привозите з мандрівок? Місцевий алкоголь, предмети побуту, статуетки, магнітики?

Пропонуємо трошки розширити горизонт і подивитись нашу підбірку оригінальних туристичних сувенірів. Хоча, зізнаємось, деякі з них ми не ризикнули б привозити своєму босу або коханій людині.

Найбільш незвичні туристичні сувеніри - спідниця для пляшки

Алкогольні напої з різних країн світу - доволі непоганий сувенір. Зокрема, якщо це елітні та дорогі напої.

Проте все ж таки, на наш погляд, сувенір трошки "емоційно сухуватий", тому пропонуємо його прикрасити, а точніше одягнути.

Найбільш незвичні туристичні сувеніри -  чохол для Ейфелевої вежі 

Не сумніваємось,  кожен, хто побував у Парижі, привіз своїм родичам/друзям/колегам традиційний брелок на ключі або статуетку у вигляді Ейфелевої вежі.

Ну а щокупив 10 статуеток Ейфелевої вежі - і вже не треба хвилюватися про сувеніри. 

Однак, якщо ваша фантазія може піти далі, то ви, мабуть, оціните такий милий і смішний додаток - чохол для Ейфелевої вежі у вигляді корови. До речі, англійською мовою можна цікаво обіграти назву такого сувеніру - Eiffel Cower.  

Найбільш незвичні туристичні сувеніри - скульптура або рамка для фотографій з екскрементів панди

На південному заході Китаю є містечко Ченду. У 2008 році воно дуже постраждало від землетрусу, від якого люди оговтуються досі.

І хтозна, чи то стихія так вплинула, чи то світлі голови китайців додумалися, однак відтоді в цьому регіоні почали виготовляти оригінальні, якщо не сказати дивакуваті, туристичні сувеніри - статуетки, виготовлені з екскрементів панд.

Після сушки та санітарної обробки, гній, змішаний із переробленим бамбуком перетворюється на матеріал, який далі іде на виготовлення сувенірних скульптур та рамок для фотографій.

Не бійтеся нюхати такі статуетки чи рамки, ваш сувенір точно не смердітиме.

Найбільш незвичні туристичні сувеніри - статуетка бога з лептопом

Один із найпоширеніших сувенірів з Азії - статуетки богів. До кого не зайдеш в гості - статуетка Будди чи Ганеші, яку привезли з мандрівки до Таїланду.

Проте скільки ж можна купувати однакові сувеніри! Якщо вже надумаєте привезти додому якесь божество, то шукайте ексклюзив.

Наприклад, Ганешу з лептопом. Тим більше, придбати таку статуетку можна всього за кілька доларів на сувенірних ринках.

Найбільш незвичні туристичні сувеніри - пісяючий хлопчик у формі штопора

У багатьох туристичних альбомах після відвідання Брюсселя з'являється фото туриста з головною визначною пам'яткою міста - пісяючим хлопчиком.

На холодильнику ж після поїздки оселяється хлопчик-магнітик. Проте нас завжди дивувало: яка користь від подібних сувенірів? 

Якщо вже так хочеться привезти до України символ столиці Бельгії - оберіть практичний варіант. Наприклад, штопор у вигляді цього самого пісяючого хлопчика. Тільки не забудьте додати пляшку гарного вина!

Фото з ebay.com, matadornetwork.com, perfectpandas.com, lotussculpture.com, madebyfi.wordpress.com та Flickr (tany_kely)

Tochka.net