По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Публікації

ТОП-5 найдешевших авто в Україні у 2013 році

8 січня 2014

2013 рік запам'ятається всім покупцям і продавцям автомобілів вакханалією з цінами та законами, які перевертали догори дриґом ринок упродовж всього року.

Кращі крижані готелі Європи

8 січня 2014

Крижані готелі - неймовірна атракція. Кліматичні умови проживання можуть злякати когось, адже температура повітря всередині сягає -2-5°С, проте безліч мандрівників бажають хоча б ніч провести в таку незвичному місці.

Bluetooth-зв'язок між смартфоном та медіацентром авто

3 січня 2014

Технологія Bluetooth встигла міцно закріпитися в сегменті автомобільних аксесуарів. Зокрема, наявність в автомобільному медіацентрі модуля Bluetooth передбачає можливість підключення смартфона з подальшим виведенням голосового виклику на акустичну систему автомобіля.

Іноземний досвід безпечного метро

3 січня 2014

За міжнародною статистикою, терористичні акти, пожежі й аварії в метро відбуваються частіше, ніж в аеропортах і на вокзалах. Специфіка цього виду транспорту не дозволяє використовувати систему тотального огляду пасажирів і багажу. Тому спеціальним комітетам з безпеки і креативним бюро доводиться шукати інші способи боротьби з тероризмом.

Новорічні феєрверки з усього світу

2 січня 2014

Новий рік - одне з найбільш очікуваних свят. І діти, і дорослі в цей час чекають дива, подарунків, яскравих вогнів і радості. Майже в кожній країні після урочистого бою курантів у небі спалахують тисячі феєрверків.

Новорічні канікули: куди податися в Києві

31 грудня 2013

Сьогодні вночі розпочнеться новий 2014 рік, а з ним - цілий тиждень вихідних. Тим, хто не запланував подорожей на ці дні можна обрати собі захід до смаку з тих, які відбуватимуться в столиці України упродовж свят.

Як подорожувати без мандрів

30 грудня 2013

Немає нічого краще, ніж подорожі. Вони допомагають подивитися на світ під іншим кутом, відкрити для себе щось нове і навіть змінити світогляд. На жаль, не всі можуть дозволити собі виїхати з міста: робота, родина, відсутність грошей - причин може бути багато...

Тестування зимового дизелю в Україні

30 грудня 2013

З настанням холодів у житті автомобілістів традиційно стає більше проблем, це особливо стосується тих, чиї авто оснащені дизельними двигунами. Їм доводиться бути особливо пильним, адже ДТ має властивість парафінізуватися при низьких температурах.

Новий рік крокує планетою

30 грудня 2013

У той час, коли ми тільки будемо готуватися до зустрічі Нового року, у деяких місцях в світі його вже зустрінуть. Коли в Києві буде 14:00 і наші громадяни активно готуватимуть новорічний стіл, то в Новій Зеландії, наприклад, вже встигнуть добряче погуляти на честь свята.

Сайти та додатки про погоду

27 грудня 2013

В останні десятиліття кліматичні зміни досягли відчутних масштабів: якщо раніше можна було спокійно їхати на відпочинок, не особливо зважаючи на прогнози, то у наш час мати десь поблизу кишенькового метеоролога зовсім не завадить.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook