По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Публікації

Найдивовижніші краєвиди з висоти пташиного польоту

19 серпня 2011

Архіпелаг та спіральна дамба, створені людиною, стародавні міста, "очі" моря та льодовик, що утворився від сліз згорьованої дівчини - поглянути на всі ці дивовижі радять з висоти пташиного польоту.

Де варто побувати любителям гострих відчуттів

18 серпня 2011

Старовинна архітектура, цікаві пам'ятники, мальовнича природа ... Побачити пам'ятки такого роду туристи завжди раді. Але ж завжди цікаво почути якісь цікаві легенди, історії про те чи інше місто. Ми розповімо про ті місця, з якими пов'язані найбільш загадкові історії.

Шлях карая

17 серпня 2011

Кримські караїми - один з найбільш малочисельних народів на планеті. Фокус побував у їхньому стародавньому місті Джуфт Кале, куди мріють потрапити маги, хіпі, толкієністи і Стівен Спілберг.

Українські зоопарки, відвідання яких залишить тільки позитивні враження

16 серпня 2011

У нашій країні є зоопарки, бувати в яких приємно. Ми розповімо саме про ті звіринці, де можна побачити цікавих тварин, і порадіти, що живеться їм добре.

Де найкраще "прилаштувати" свій автомобіль

15 серпня 2011

Подорожувати на автомобілі - це цікаво, зручно і легко. Не потрібно купувати квитки, здавати сумки в сховище, боятися запізнитися на потяг і літак. Час виїзду і точку прибуття ви визначаєте самі. І як же добре, що існують автокемпінги, про які ми й розповімо в цій статті.

Найнезабутніші подорожі світовими водними шляхами

12 серпня 2011

Подорожі річкою чи океаном здавна вабили мандрівників з усього світу. І навіть сьогодні, в епоху швидкості, вирушити назустріч таким пригодам можна не лише у мріях чи книжках.

Для закоханих: куди піти на побачення

11 серпня 2011

Любов - почуття прекрасне, але дуже крихке. Коли почуття тільки зароджуються, погодьтеся, особливо важлива кожна хвилина, проведена разом. На щастя, в Україні існує безліч місць, де закоханим буде добре і комфортно гуляти, тримаючись за руки.

Природні парки, які обов'язково потрібно відвідати: що цікавого в колекції?

10 серпня 2011

Справжньою гордістю країни є ботанічні сади, в яких зібрані унікальні і різноманітні колекції. В Україні їх налічується 29. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, де ж можна побачити найбільші і найбагатші експозиції.

Лондонський бунт: без сенсу й без пощади

9 серпня 2011

Мародерство і протести охоплюють усе нові райони - це тепер не лише Тотнем, Вуд Грін і Енфілд, але й Хекні, Долстон, Брікстон. Бунти, пожежі й мародерство поширилися й на престижні райони - магазини було пограбовано на центральній вулиці Оксфорд-стріт і в Челсі, де живуть багатії й олігархи.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx