По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Публікації

Найдивовижніші краєвиди з висоти пташиного польоту

19 серпня 2011

Архіпелаг та спіральна дамба, створені людиною, стародавні міста, "очі" моря та льодовик, що утворився від сліз згорьованої дівчини - поглянути на всі ці дивовижі радять з висоти пташиного польоту.

Де варто побувати любителям гострих відчуттів

18 серпня 2011

Старовинна архітектура, цікаві пам'ятники, мальовнича природа ... Побачити пам'ятки такого роду туристи завжди раді. Але ж завжди цікаво почути якісь цікаві легенди, історії про те чи інше місто. Ми розповімо про ті місця, з якими пов'язані найбільш загадкові історії.

Шлях карая

17 серпня 2011

Кримські караїми - один з найбільш малочисельних народів на планеті. Фокус побував у їхньому стародавньому місті Джуфт Кале, куди мріють потрапити маги, хіпі, толкієністи і Стівен Спілберг.

Українські зоопарки, відвідання яких залишить тільки позитивні враження

16 серпня 2011

У нашій країні є зоопарки, бувати в яких приємно. Ми розповімо саме про ті звіринці, де можна побачити цікавих тварин, і порадіти, що живеться їм добре.

Де найкраще "прилаштувати" свій автомобіль

15 серпня 2011

Подорожувати на автомобілі - це цікаво, зручно і легко. Не потрібно купувати квитки, здавати сумки в сховище, боятися запізнитися на потяг і літак. Час виїзду і точку прибуття ви визначаєте самі. І як же добре, що існують автокемпінги, про які ми й розповімо в цій статті.

Найнезабутніші подорожі світовими водними шляхами

12 серпня 2011

Подорожі річкою чи океаном здавна вабили мандрівників з усього світу. І навіть сьогодні, в епоху швидкості, вирушити назустріч таким пригодам можна не лише у мріях чи книжках.

Для закоханих: куди піти на побачення

11 серпня 2011

Любов - почуття прекрасне, але дуже крихке. Коли почуття тільки зароджуються, погодьтеся, особливо важлива кожна хвилина, проведена разом. На щастя, в Україні існує безліч місць, де закоханим буде добре і комфортно гуляти, тримаючись за руки.

Природні парки, які обов'язково потрібно відвідати: що цікавого в колекції?

10 серпня 2011

Справжньою гордістю країни є ботанічні сади, в яких зібрані унікальні і різноманітні колекції. В Україні їх налічується 29. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, де ж можна побачити найбільші і найбагатші експозиції.

Лондонський бунт: без сенсу й без пощади

9 серпня 2011

Мародерство і протести охоплюють усе нові райони - це тепер не лише Тотнем, Вуд Грін і Енфілд, але й Хекні, Долстон, Брікстон. Бунти, пожежі й мародерство поширилися й на престижні райони - магазини було пограбовано на центральній вулиці Оксфорд-стріт і в Челсі, де живуть багатії й олігархи.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook