По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Публікації

Місця, де сходить сонце

25 березня 2014

Захід сонця є одним з найбільш романтичних явищ природи. Існують місця, де природа попіклувалася про настільки прекрасні умови, що, здається, тут можна дивитися на небо вічно.

Go Brazil Goal: Італія

24 березня 2014

Команда автопробігу Go Brazil Goal покинула Австрію і попрямувала до Італії. Маршрут пролягав через Альпи, по узбережжю Адріатики до Венеції, де вдалося провести лише ніч, але яку!

Go Brazil Goal: Мюнхен

21 березня 2014

Позаду понад 800 кілометрів, які учасники автопробігу подолали по дорозі з Амстердама в Мюнхен, заглянувши по дорозі в Кельн. Столиця Баварії зустріла автомобілістів справжньою весняною погодою і драконівськими швидкісними обмеженнями.

Як постраждав Київ під час революції

21 березня 2014

Зараз, коли після найзапекліших протистоянь в центрі столиці пройшов якийсь час, саме час з холодною головою подивитися навколо.

В'їзд в Росію: нові правила для українців

20 березня 2014

Російські прикордонники тепер вимагають у громадян України запрошення на в'їзд, а також гарантійний лист від сторони, яка запрошує, про матеріальну підтримку того, хто в'їжджає, гарантії медобслуговування та надання житла.

10 справжніх чудес світу: версія Lonely Planet

19 березня 2014

Кожен, хто бачить якусь неймовірну споруду в екзотичній країні дивується - як таке можливо було побудувати? Табличка з описом споруди, зазвичай, просто перераховує якісь факти та дати з історії місця, але ж нам хочеться чогось більшого та справжнього.

Go Brazil Goal: Амстердам - Мюнхен із зупинкою в Кельні

18 березня 2014

Футбольний автопробіг Go Brazil Goal триває і ось, після двотижневого перебування в гостинному Амстердамі, учасники рушили до столиці Баварії, місто Мюнхен, проїли за день близько 700 кілометрів і, навіть, завітали у Кельн.

Натхнення для подорожей: цікаві travel-блоги

17 березня 2014

Найнеймовірніша подорож починається з мрії. Варто побачити якесь фото, почути захопливу історію, як, вважайте, перший крок до пригод та мандрів вже зроблено.

Go Brazil Goal: куди піти в Амстердамі

14 березня 2014

Чи не перша думка, що виникає при згадці пам'яток Амстердама - вулиця червоних ліхтарів. Але ми впевнені, що цей символ свободи від будь-яких обмежень, зовсім не найцікавіше місце у місті.

ТОП-10 найвідоміших стін світу

13 березня 2014

У час, коли українцям, можливо, доведеться будувати власну "Велику Китайську стіну" на кордоні з північно-східним сусідом, варто пригадати про найвідоміші стіни світу.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook