По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Публікації

ТОП-10 країн, безвізових для українців

10 лютого 2014

Вже давно відомо, що чим більше людина подорожує та знайомиться з культурами інших народів, тим вільнішою та толерантнішою вона стає. Українські громадяни не можуть вільно подорожувати Європою та Сполученими Штатами, але є десятки інших країн, для відвідин яких віза не потрібна або ж оформляється безпосередньо на кордоні або в аеропорту.

Культурний лютий в Німеччині

7 лютого 2014

У лютому кіноманів у Німеччині очікує "Берлінале", прихильників моди - виставки, присвячені Шанель та Лаґерфельду, а любителів вуличних гулянь - традиційний нестримний Карнавал.

10 цікавих місць Криму

6 лютого 2014

Завдяки горам, морю, м'якому клімату та багатій історії, Крим упродовж тривалого часу залишається одним з найцікавіших напрямків для подорожі серед українських туристів. Печерні міста, мальовничі скелясті пляжі та просторі набережні давно стали візитівкою півострова.

14 міст до Дня св. Валентина

5 лютого 2014

Звісно, найпростіше у День св. Валентина подарувати якусь дрібничку - парфуми, квіти чи м'яку іграшку і вважати, що цим вичерпана романтична складова Свята закоханих, а з іншого боку, чому б не відсвяткувати своє кохання з кавою у Відні, прогулянкою на гондолі у Венеції або львівським шоколадом.

Тепло в авто: як зберегти і не замерзнути

4 лютого 2014

Погода останніх тижнів стала серйозним випробуванням для водіїв. Щойно температура опустилася до 15-20 градусів нижче нуля, більшість авто просто перестали заводитися.

Інший Київ: побачити місто з нового боку

3 лютого 2014

Столиця України відома, перш за все, своїми парками, церквами, музеями. Але є також Київ не туристичний, Київ маловідомий, інший Київ, який відкривається не кожному.

Вихідні у Києві

31 січня 2014

Найближчими вихідними у Києві відбудеться концерт зірки "Собору Паризької Богоматері" Ґару, пройде ніч польського фестивального кіно, а також розпочнеться масштабний лекційний курс "Історія літератури в авторах і текстах".

Найцікавіші події світу в лютому 2014 року

30 січня 2014

Доки в Україні триває протистояння між владою та громадськістю, світ продовжує жити своїм життям: китайці готуються до зустрічі Нового року, в Північній Америці чекають на появу бабака, а у Берліні пройде традиційний кінофестиваль.

Віза в Іспанію: поради туристам

29 січня 2014

Іспанія вщерть наповнена історичними пам'ятками, настільки, що може вважатися країною-музеєм. Якщо ви самостійно плануєте подорож, радимо почитати, які документи потрібно зібрати, щоб без проблем оформити візу.

Мобільні додатки для революціонерів

24 січня 2014

Які програми встановлювали на свої гаджети учасники протестів в Тунісі, Єгипті та Occupy Wall Street

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx