По-русски
Українською
Публікації

Дивовижні замерзлі водоспади світу

15 січня 2014

У Північній Америці від лютих морозів замерз один із найвідоміших водоспадів світу – Ніагарський.

Неофіційні правила дорожнього руху

14 січня 2014

Досвідчені водії часто кажуть, що навчання водінню - це вивчення правил, а шлях до водійської майстерності - вивчення винятків. Майже кожний випускник автошколи, навіть самий старанний і здібний, після отримання прав мінімум рік часто помиляється через банальну нестачу водійського досвіду.

Зимові види спорту у дивних місцях

14 січня 2014

Альпійські хатини, шоколадні млинці та галони гарячого вина - щось таке приходить на думку тим, хто викликає в уяві традиційні гірськолижні курорти. А як щодо діючих вулканів та африканських заходів сонця після активного дня на спусках?

ТОП-7 найцікавіших підйомників світу

13 січня 2014

Гірськолижні витяги - не лише невід'ємний атрибут курорту, але ще й цікава розвага. На одних ти тремтиш від страху, боячись зірватися у прірву, інші нагадують космічні кораблі, а в честь третіх називають марочне пиво.

Цікаві заборони та правила

13 січня 2014

У багатьох країнах є негласні правила та заборони щодо поведінки та етикету, які поширюються і на туристів. Зокрема, у Японії не варто давати чайові, а в Туреччині - відмовлятися від запропонованого чаю.

Віза в Грецію: необхідні документи

10 січня 2014

Готуючись до поїздки в Грецію варто заздалегідь подбати про підготовку документів на візу, щоб бюрократичні клопоти не завадили повноцінному відпочинку.

Вихідні в Україні

10 січня 2014

Доки країна оговтувтується від новорічних та різдвяних свят, наблизився Старий Новий рік та продовжуються різдвяні вечорниці. Попри те, що на цьому тижні лише один офіційний вихідний - неділя 12 січня, шукачам розваг є чим зайнятися у найближчі 4-5 днів. У Києві пройдуть концерти класичної та рок-музики, а також - вперше в історії - проїзд в метро без штанів, у Львові триває Різдвяний ярмарок, а в Мукачево чекають на винний фестиваль.

Що робити, якщо до вас прийшли даішники

9 січня 2014

Останнім часом працівники ДАІ стали приходити у домівки учасників автопробігу до Межигір'я. Інспектори вимагають від водіїв з'явитися в управління разом зі своїм авто. Юристи з'ясували, наскільки правомірними є ці вимоги, і як поводитися в таких ситуаціях.

ТОП-10 країн, куди варто поїхати у 2014 році

9 січня 2014

Світовий путівник Rough guides підготував добірку країн, які варто відвідати у 2014-ому році. У список потрапили Ефіопія, Мадагаскар, Туреччина, Грузія, Болгарія, Македонія, Філіппіни, Бразилія, Руанда та Японія.

ПДР під час катання на лижах

9 січня 2014

Гірськолижний спорт - заняття цікаве, проте небезпечне. Травми може спричинити не лише нехтування прапорцями розмітки, так і елементарна неуважність. А щоб відпочинок в горах не став трагедією, треба дотримуватися правил поведінки на схилі.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook