По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Публікації

Дивовижні замерзлі водоспади світу

15 січня 2014

У Північній Америці від лютих морозів замерз один із найвідоміших водоспадів світу – Ніагарський.

Неофіційні правила дорожнього руху

14 січня 2014

Досвідчені водії часто кажуть, що навчання водінню - це вивчення правил, а шлях до водійської майстерності - вивчення винятків. Майже кожний випускник автошколи, навіть самий старанний і здібний, після отримання прав мінімум рік часто помиляється через банальну нестачу водійського досвіду.

Зимові види спорту у дивних місцях

14 січня 2014

Альпійські хатини, шоколадні млинці та галони гарячого вина - щось таке приходить на думку тим, хто викликає в уяві традиційні гірськолижні курорти. А як щодо діючих вулканів та африканських заходів сонця після активного дня на спусках?

ТОП-7 найцікавіших підйомників світу

13 січня 2014

Гірськолижні витяги - не лише невід'ємний атрибут курорту, але ще й цікава розвага. На одних ти тремтиш від страху, боячись зірватися у прірву, інші нагадують космічні кораблі, а в честь третіх називають марочне пиво.

Цікаві заборони та правила

13 січня 2014

У багатьох країнах є негласні правила та заборони щодо поведінки та етикету, які поширюються і на туристів. Зокрема, у Японії не варто давати чайові, а в Туреччині - відмовлятися від запропонованого чаю.

Віза в Грецію: необхідні документи

10 січня 2014

Готуючись до поїздки в Грецію варто заздалегідь подбати про підготовку документів на візу, щоб бюрократичні клопоти не завадили повноцінному відпочинку.

Вихідні в Україні

10 січня 2014

Доки країна оговтувтується від новорічних та різдвяних свят, наблизився Старий Новий рік та продовжуються різдвяні вечорниці. Попри те, що на цьому тижні лише один офіційний вихідний - неділя 12 січня, шукачам розваг є чим зайнятися у найближчі 4-5 днів. У Києві пройдуть концерти класичної та рок-музики, а також - вперше в історії - проїзд в метро без штанів, у Львові триває Різдвяний ярмарок, а в Мукачево чекають на винний фестиваль.

Що робити, якщо до вас прийшли даішники

9 січня 2014

Останнім часом працівники ДАІ стали приходити у домівки учасників автопробігу до Межигір'я. Інспектори вимагають від водіїв з'явитися в управління разом зі своїм авто. Юристи з'ясували, наскільки правомірними є ці вимоги, і як поводитися в таких ситуаціях.

ТОП-10 країн, куди варто поїхати у 2014 році

9 січня 2014

Світовий путівник Rough guides підготував добірку країн, які варто відвідати у 2014-ому році. У список потрапили Ефіопія, Мадагаскар, Туреччина, Грузія, Болгарія, Македонія, Філіппіни, Бразилія, Руанда та Японія.

ПДР під час катання на лижах

9 січня 2014

Гірськолижний спорт - заняття цікаве, проте небезпечне. Травми може спричинити не лише нехтування прапорцями розмітки, так і елементарна неуважність. А щоб відпочинок в горах не став трагедією, треба дотримуватися правил поведінки на схилі.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook