По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx

10 цікавих місць Криму

6 лютого 2014  АвтоТревел

Завдяки горам, морю, м'якому клімату ба багатій історії, Крим упродовж тривалого часу залишається одним з найцікавіших напрямків для подорожі серед українських туристів. Печерні міста, мальовничі скелясті пляжі та просторі набережні давно стали візитівкою півострова. Пропонуємо вашій увазі 10 цікавих місць Криму, які обов'язково заслуговують на увагу мандрівників.

Храм Сонця

Фото: crimea.vgorode.ua

Незвичайне місце сили, де можна зарядитися енергією природи, розташоване в районі затоки Ласпі за 30 км від Севастополя. Раніше тут знаходився старезний монастир святого Іллі, зараз же від нього залишився лиш фундамент, але місце вважається "намоленим". Трохи нижче від залишків святині, на підйомі до вершини гори Ільяс-Кая, розкинувся Храм Сонця - композиція зі скель, що нагадує кисть руки. Саме тому місце ще називають "Сім пальців". У народі кажуть, що це найсильніша енергетична точка Криму.

Долина привидів Демерджі

Фото: orgazmatic-tour.org

Скелі химерної форми можна знайти в північній частині Алуштинської долини. На горі Демерджи є фортеця, стежка поблизу якої і веде в Долину привидів. Тут можна подивитися на безліч кам'яних фігур, значна кількість яких має свої назви: "Профіль Катерини II" - скеля, що нагадує жіночий бюст, і "Велетень" - 25-метрова кам'яна брила. 

Печерне місто Чуфут-Кале

Фото Андрія Овчарука

Середньовічне місто-фортеця розташоване за 2,5 км від Бахчисарая. Існує безліч варіантів назв цього місця, одним із найпопулярніших вважають простий переклад з кримськотатарської мови, згідно з яким "Чуфут-Кале" - це єврейська фортеця. Припускають, що місто виникло приблизно в V-VI століттях і слугувало для зміцнення кордонів візантійських володінь. Жили в Чуфут-Кале переважно караїми - євреї-мусульмани. До речі, неподалік від Чуфут-Кале знаходиться старовинний караїмський цвинтар з тисячами кам'яних надгробків. 

Фороська церква

Фото: russian.my-eye.org

Ця церква перш за все відома своїм розташуванням - на висоті 472 м. Зведена вона була в 1892 році на гроші чайного магната Кузнєцова, що мав плантації на Цейлоні. Візантійський стиль церкви розробив академік Чагін. Причиною зведення були події 1888 року, коли на станції Борки зазнав аварії поїзд царської сім'ї. На честь того, що всі члени сімейства залишилися живі, і була споруджена Фороська церква. 

Бухта Кохання

Фото: alushta.krym.ru

Бухта Кохання є однією з найголовніших окрас селища Рибальське. Сюди непросто дістатися, але воно того варте - краєвид на Чорне море відкривається приголомшливий. Варто серйозно підійти до вибору взуття – воно має фіксуватися на нозі і не ковзати, оскільки доведеться полазити по скелях. Насправді, значно простіше дістатися до бухти по воді. 

Генуезькі фортеці

Фото: alushta.org

Генуезькі фортеці були побудовані на території Криму в середні віки генуезькими купцями для захисту торгових шляхів. У Криму є три таких фортеці - у Балаклаві (фортеця Чембало), в Судаку та у Феодосії (Кафа).

Воронцовський палац

Фото: wikipedia.org

Біля підніжжя гори Ай-Петрі в місті Алупка розташований один із найгарніших палаців Криму. Побудований він з діабазу - вулканічної гірської породи. Тут можна відвідати музей і прогулятися по парку, де росте безліч троянд. Палац побудований в дусі англійського зодчества, також тут є елементи інших епох. Крім того, при спорудженні було враховано ландшафт, тому палац дуже мальовничо виглядає з води під час прогулянки на катері.

Мармурова печера

Фото: сrimea-media.ru

Ця вражаюча печера знаходиться на нижньому плато гірського масиву Чатир-Даг. Відкрили її в 1987 році сімферопольські спелеологи. Складна система залів і галерей зараз відкрита для відвідувачів і підсвічується різними кольорами. Загальна протяжність всіх розвіданих залів складає понад 2 км, а глибин - 60 метрів. 

Стежка Голіцина

Фото: xtour.org

Гірська стежка, вирубана на схилі гори Коба-Кая, - ідеальне місце для прогулянок і фотографій. Споруджена вона в 1912 році на честь приїзду царя Миколи II. Ініціатором створення виступив князь Лев Голіцин. Кажуть, що після прогулянки Микола II випив шампанського і "побачив життя в новому світлі". Стежка починається на південно-західному березі Зеленої бухти і тягнеться під північним схилом гори Коба-Кая, виводить на південну сторону, спускається і слідує вздовж узбережжя Синьої бухти, потім виводить на мис Капчик і відкриває краєвид на Блакитну бухту і Царський пляж. Закінчується маршрут ялівцевим гаєм, який веде в центр селища "Новий Світ".

Мис Айя

Фото: Федір Аксенов / Wikimedia Commons

Чарівний мис Айя розташований на південному сході від Балаклави. Назва походить від грецького слова "айос", що в перекладі означає "святий". Це місце з дуже сильною енергетикою і стародавніми рослинами, які не побачиш в інших місцях Криму. Мис Айа відомий своїми гротами, а також поціновувачами "дикого" відпочинку, деякі з які живуть тут навіть взимку.

За матеріалами tochka.net

500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx

Теги: туризм, фото


500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Коментарі [ 500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx