По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

ТОП-10 найвідоміших стін світу

13 березня 2014  АвтоТревел

У час, коли українцям, можливо, доведеться будувати власну "Велику Китайську стіну" на кордоні з північно-східним сусідом, варто пригадати про найвідоміші стіни світу. 10mosttoday.com розповідає про 10 найвідоміших мурів світу.

Велика Китайська стіна, Китай

Фото: wikipedia.org

Побудована у XIV столітті для захисту від кочових племен, які жили на півночі Китаю. Ця дивовижна споруда простяглася на 8850 км і є єдиним об'єктом, створеним людиною, який видно з космосу неозброєним оком. Один з країв стіна виходить до моря. Щорічно тут проводиться легкоатлетичний марафон "Велика Стіна", частина з якого проходить гребнем муру.

Стіна Плачу, Ізраїль

Фото: wikipedia.org

Розташована в Єрусалимі, Західна стіна є також відомою як Стіна Плачу - знаменитий єврейський релігійний символ. Датується цей мур кінцем періоду Другого Храму; стіну побудував Ірод Великий біля XIX до н.е. Мур був західною стіною храму. В іудаїзмі, Західна стіна шанується як єдиний залишок Святого Храму, що робить його найбільш святим місцем для єврейського народу.

Берлінська стіна, Німеччина

Фото: wikipedia.org

Ця стіна була побудована значно пізніше, ніж попередні, але є не менш відомою. Будівництво розпочалося в 1961 році, у пік холодної війни. Мур був побудований в центрі Берліна у Східній Німеччині, щоб зупинити втечу жителів східного берлінців, не пустити їх на Захід. Мур зруйнували у 1989 році, разом з падінням Радянського Союзу. Залишки стіни досі можна знайти в Берліні, вона є однією з найвідоміших туристичних пам'яток.

Стіни Трої, Туреччина

Фото: wikipedia.org

Одна з найстаріших стін, зведена у XIII ст. до н. е. для захисту легендарного міста Троя, частоко стоїть і у наші дні. Ця стіна витримала знамениту 10-річну облогу міста богами і героями. Стіна знаходиться неподалік від протоки Дарданели, на узбережжі Егейського моря.

Вал Адріана, Великобританія

Фото: wikipedia.org

Найдовша стіна в Європі була побудована римлянами для захисту своєї колонії Британія від племен, що жили на території сучасної Шотландії. Вона простягається через весь острів на 117 км (73 милі), від узбережжя до узбережжя.

Стіна Стон, Хорватія

Фото: wikipedia.org

Стіну звели у XV столітті. Вона пов'язує два міста і має довжину 5,5 км. Була побудована в якості оборонної стіни для міста Дубровник, містила 40 веж і 5 фортець. Стіна Стон є другим за величиною муром в Європі.

Стіни Вавилону, Ірак

Фото: Jackie Craven

Древній Вавилон знаходився у Месопотамії, приблизно за 85 км на південь від Багдада і був оточений високими і міцними стінами. Вони походять з 575 р. до н.е. Ворота Іштар (частина стін) вважалася одним зі чудес древнього світу, завдяки величі архітектури.

Велика Стіна Зімбабве

Фото: wikipedia.org

Великий Зімбабве - середньовічне місто на півдні Африки, в якому розташована Велика Стіна еліптичної форми близько 100 м в діаметрі і 255 м в окружності. За деякими даними, вона є найдавнішою спорудою на території Африки південніше Сахари.

Саксайуаман, Перу

Фото: wikipedia.org

Стіни комплексу на північній околиці міста Куско, Перу, колишньої столиці імперії інків. Як і багато споруд інків, комплекс складається з великих полірованих сухих кам'яних стін, з валунами, ретельно вирізаними так, щоб пасувати один до одного щільно, без розчину. Це місце, яке знаходиться на висоті 3701 метрів над рівнем моря, було занесене до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 1983 році.

Меморіал ветеранів В'єтнаму, США

Фото: wikipedia.org

Національний меморіал знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія. Він вшановує пам'ять військовослужбовців збройних сил США, які воювали у В'єтнамі, військовослужбовців, загиблих на службі у В'єтнам / Південно-Східної Азії, а також тих, які зникли безвісти (Missing In Action) під час війни.

За матеріалами 10mosttoday.com


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx