По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

ТОП-10 найвищих будівель світу

25 грудня 2013  АвтоТревел

Хмарочос "Бурдж-Халіфа" найвищий у світі, а в хмарочосі "Тайбей 101" знаходяться найшвидші ліфти ліфти на планеті, котрі підіймаються зі швидкістю 60,6 км / год. Сегодня.ua розповідає про найвищі будівлі світу.

Бурдж-Халіфа, Дубай, ОАЕ

Фото: Aheilner / Wikimedia Commons

"Бурдж- Халіфа" - хмарочос висотою 828 м в Дубаї, найвища споруда у світі. Форма будинку нагадує сталагміт. "Дубайська вежа" проектувалася як "місто в місті" - з власними газонами , бульварами і парками. Загальна вартість споруди - близько 1,5 млрд. доларів. Бурдж- Халіфа - ключовий елемент нового ділового центру в Дубаї. Всередині комплексу розміщені готель, квартири, офіси і торгові центри. Будівля має три окремих входи: вхід в готель, вхід в апартаменти і вхід в офісні приміщення.

Armani Готель та офіси фірми займають поверхи з 1 по 39 (17 і за винятком 18 поверхів, це технічні поверхи). Дизайн готелю розробив Джорджо Армані. 900 квартир займають поверхи з 44 по 72 і з 77 по 108. Сотий поверх повністю належить індійському мільярдерові Б.Р. Шетті, на сотому поверсі розташовані 3 квартири, кожна площею приблизно 500 м². На 43 і 76 поверхах розташовані тренажерні зали, басейни, оглядові майданчики з джакузі. Найвищий оглядовий майданчик знаходиться на 124 поверсі на висоті 452 метрів. На 122 поверсі знаходиться ресторан Атмосфера на 80 місць - ресторан, найвищий у світі.

Абрадж аль-Бейт, Мекка, Саудівська Аравія

Фото: Fadi El Benni / Al Jazeera English

Це найбільша (але не найвища) споруда в світі за масою, а також - найвища споруда в Саудівській Аравії і друга у світі після Бурдж- Халіфа. Вежі Абрадж аль-Бейт є найпомітнішими будівлями в Мецці завдяки своєму місцю розташування. Вони знаходяться навпроти входу в мечеть аль-Харам, у дворі якої знаходиться Кааба, головна святиня ісламу. Найвища вежа в комплексі, яка служить готелем, покликана забезпечити житлом близько 100 тисяч паломників, які щорічно відвідують Мекку для участі в хаджі. Вежі Абрадж аль-Бейт мають чотириповерховий торговий пасаж і гараж для паркування автомобілів, розрахований на більш ніж 800 автомобілів. У житлових вежах розташовані квартири для постійних жителів міста, а два вертолітні майданчики і конференц-центр обслуговують бізнес -туристів.

На верхівці найвищої Королівської вежі встановлений величезний годинник діаметром 43 метри, розташований на висоті більше 400 метрів над землею. Чотири його циферблата встановлені по чотирьох сторонах світу. Годинник-велетень видно з будь-якого місця міста, він є найбільшим і найбільш висотним годинником у світі . Найвищий з хмарочосів - Годинникова Королівська вежа має висоту 601 метр. 

Всесвітній торговий центр або Вежа Свободи, Нью-Йорк, США

Фото: David Jones / Flickr.com

Всесвітній торговий центр або Вежа Свободи - центральна будівля в новому комплексі Всесвітнього торгового центру, який будується в нижньому Манхеттені. Будівля розташована в північно-західному куті ділянки площею 65 000 квадратних метрів, на якому розташовувався зруйнований 11 вересня 2001 попередній комплекс будівель Всесвітнього торгового центру, зокрема і відомі вежі-близнюки. Роботи з будівництва будівлі розпочався 27 квітня 2006 року. 19 грудня 2006 були встановлені перші сталеві колони в основу будівлі. Будівництво Вежі Свободи завершилося 10 травня 2013 установкою металевого 124 -метрового шпиля вагою в 758 тонн. 541-метровий будинок став найвищим у Нью-Йорку, в США, а також і в усій Західній півкулі. 

Тайбей 101, Пекін, Китай

Фото: Peellden / Wikimedia Commons

101 поверх, висота - 509,2 м, разом зі шпилем. На нижніх поверхах знаходяться торгові центри, а на верхніх розташовані офіси. Вартість будівництва хмарочоса склала 1,7 млрд. доларів. У цьому хмарочосі знаходяться найшвидші ліфти в світі, котрі підіймаються зі швидкістю 60,6 км / год. З п'ятого поверху до оглядового майданчика на 89-му можна доїхати за 39 секунд. Будівлю зі скла, сталі та алюмінію підтримують 380 бетонних опор, кожна з яких заходить в землю на 80 м. Небезпека обвалення при урагані або землетрусі знижує величезний 660-тонна куля-маятник, поміщена між 87 і 91 поверхами. За словами інженерів, вежа зможе витримати сильні коливання упродовж 2500 років. 

Шанхайський всесвітній фінансовий центр, Шанхай, Китай

Фото: Mr.XY / Wikimedia Commons

Висота центру складає 492 м. Побудувала вежу японська компанія Mori Building Corporation. Шанхайський всесвітній фінансовий центр - найкращий хмарочос світу в 2008 році. Будівля пройшла всі перевірки на сейсмостійкість і може витримати землетрус до семи балів. При будівництві вежі був врахований досвід 11 вересня, коли люди, що знаходилися вище поверху, на якому сталося займання, не могли спуститися. У зв'язку з цим було використано три варіанти порятунку людей: по захищених сходах всередині будівлі, спуск на ліфтах, розташованих по боках будівлі, а також захищені поверхи. Захищений поверх знаходиться на кожному дванадцятому поверсі будівлі. Він призначений для укриття людей від пожежі до прибуття рятувальників. Кожен такий поверх має власний посилений залізобетонний каркас, який розділяє всю будівлю на секції і підвищує її міцність.

Міжнародний комерційний центр, Гонконг

Фото: Diego Delso / Wikimedia Commons

Міжнародний комерційний центр 118-поверховий, 484-метровий хмарочос, побудований в 2010 році в західній частині району Коулун, міста Гонконг. Це найвища будівля в місті. Хмарочос є частиною проекту Юніон-сквер. Будівництво здійснюють оператор гонконгського метрополітену ССО Corporation Limited Sun Hung Kai і генеральний забудовник Властивості. Офіційна назва проекту - Union Square Phase 7, а назва "Міжнародний комерційний центр" була офіційно оголошена в 2005 році.

Вежі Петронас, Куала-Лумпур, Малайзія

Фото: Guyfrombronx / Wikimedia Commons

Петронас - 88-поверховий хмарочос. Висота - 451,9 метрів. У проектуванні хмарочоса брав участь прем'єр-міністр Малайзії Махатхір Мохамад, який запропонував побудувати будівлі в "ісламському" стилі. Вежі зводилися двома різними компаніями для створення конкуренції та підвищення продуктивності. У ході геологічної розвідки з'ясувалося, що передбачуваний майданчик для будівництва стоїть однією частиною на краю скельної породи, а іншою - на м'якому вапняку. Зрештою, будівлі повністю перенесли на м'який грунт, зсунувши на 60 метрів, і вбили палі на глибину більш ніж 100 метрів. На даний момент це найбільший бетонний фундамент у світі. Відрізняється не тільки колосальними розмірами, але й складністю конструкції. Площа всіх приміщень будівлі - 213 750 м², що відповідає площі 48 футбольних полів. Самі вежі займають у місті 40 гектарів. У Вежах Петронас розташовані офіси, виставкові та конференц-зали, художня галерея. Для будівництва веж повинні були бути використані тільки матеріали, вироблені в Малайзії, тому неможливо було забезпечити будівельників необхідною кількістю сталі. Спеціально для веж-близнюків був розроблений особливо міцний і одночасно еластичний бетон, який можна було виробляти в Малайзії. 

Фінансовий центр Наньцзін Грінленд, Нанкін, Китай

Фото: Jakob Montrasio / Flickr.com

Фінансовий центр Наньцзін Грінленд - надвисока будівля, в якій знаходиться діловий центр міста Нанкін (КНР). Висота будівлі - 450 метрів. Фінансовий центр Наньцзін Грінленд на січень 2013 є третім за висотою хмарочосом в КНР. В ​​будівлі розташовуються офісні приміщення, нижні поверхи обладнані під магазини, торгові центри та ресторани, також є громадська обсерваторія. Хмарочос знаходиться біля озера Сюаньу. На 72-у поверсі (287 м) є оглядовий майданчик, з якого відкривається панорамний краєвид на місто Нанкін, річку Янцзи, два озера і гори Нінчжен.

Уїлліс-тауеэр, Чикаго, США

Фото: Leon petrosyan / Wikimedia Commons

Висота будівлі 443,2 м / 110 поверхів. Споруда складається з дев'яти квадратних труб, що утворюють в основі будівлі великий квадрат. Він стоїть на бетонних палях, вбитих у тверду породу. На 50 поверхів піднімаються дев'ять зварних сталевих труб. Потім будинок починає звужуватися. Ще сім труб йдуть до 66 -го поверху, а п'ять піднімаються до 90-го поверху, і тільки дві труби залишаються на останні 20 поверхів. На даху встановлені дві телевізійні антени. Туалетні приміщення на 103-му поверсі розташовані на висоті 412 метрів над рівнем вулиці. Будівлю показали у фільмі "Трансформери 3: Темна сторона Місяця".

Kingkey 100, Шеньчжень, Китай

Фото: telegraph.co.uk

Kingkey 100 - надвисокий хмарочос у місті Шеньчжень, в китайській провінції Гуандун, перш за все відомий як Kingkey Finance Center Plaza. Багатофункціональний будинок, висота якого 442 метри, побудований в стилі модернізму. На 100 поверхах будівлі розташувалися офісні приміщення (68 поверхів) готель Санкт - Regis Hotel (22 поверхи), торговий центр KK Mall, а на горішніх чотирьох поверхах знаходяться 38-метровий "небесний сад" і декілька ресторанів. На даний момент хмарочос є найвищою будівлею в Шеньчжені 4-ю за висотою в Китаї і 10-ю у світі. 

За матеріалами Сегодня.ua


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook