По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Індія: ТОП-5 місць куди податися

23 квітня 2012  Орест Зуб

В світі налічується більше 200 країн, куди можна поїхати досліджувати нову культуру, місцеві традиції, цікаві міста і пам’ятки або просто піти світ за очі у пошуках пригод.
Можливостей безліч. Але є така одна країна, потрапивши куди, мандрівник особливо глибоко занурюється у ціле різмаїття культур, мов, кольорів, запахів і навіть цивилізацій. 

Індія. Це цілий субконтинент вражень і нових досвідів. Тут знаходяться найвищі в світі гори і розлогі долини рік, вічнозелені джунглі і посушливі пустелі. Тут надсучасні хмарочоси стрімко виростають з нетрів, а більш як мільярдне населення спілкується майже на двохсот мовах.

Навіть найвибагливіший мандрівник знайде тут щось для себе.

Мені пощастило провести в Індії майже пів року, тож при поверненні на батьківщину багато людей почало звертатися за порадами. Що, куди і як?

Зараз я спробую дати відповідь на запитання які найцікавіші місця варто відвідати в цій мальовничій країні. Завдання дуже не просте, адже я обмежив себе лише п’ятьма варіантами, щоб вибрати найцікавіші.

Амрітсар

Це головне місто сикхів, в якому знаходиться основна святиня послідовників цієї релігії у світі – Золотий Храм. 

Сикхізм виник приблизно 500 років тому, поєднуючи у собі основи індуізму та мусульманства. Сикхи вірять у карму і перенародження, але відкидають кастову систему. Вони дуже толерантні люди і мають свій кодекс честі. 

Фактично, неприємних випадків спілкування з сикхами у Індії не було. Більшість з них освідчені і приязні. Особливістю сикхів є традиція носіння тюрбану, намотанного на голову, а ще чоловіки сикхи взагалі не голять волосся на тілі. 

Велетенські дядечки з довгими бородами і рушниками на голові із фільмів та мультиків – це, у більшості випадків, якраз сикхи. 

Ладак

Ладак, або як його ще називають, Малий Тибет. Одна з найбільш ізольованх частин Індії. Це фактично єдиний клаптик велетенської країни, який знаходиться на північ від Гімалаїв. Відповідно, щоб туди потрапити, потрібно перетнути найвищі гори на Землі, перевали між якими піднімаються більш як на 5000 метрів над рівнем моря. 

Географічно цей регіон знаходяться в Тибеті. Більшість тутешнього населення  - ладакці, близькі родичі тибетців, які дуже відрізняються від народів Великої Індії. 

Більшість населення в Ладаку сповідуює буддизм. По вершинах де-не-де розкидані гомпи і монастирі, а буддиські ченці завжди радо запрошують у гості. Засніжені гори і високогірні озера не дадуть забути про цю місцевість до кінця життя. 

Мумбай

Фото з telegraph.co.uk

Якщо ви думаєте, що в Києві чи Дніпропетровку міста контрастів, то відвідайте Мумбай, колишній Бомбей і найбільше місто Індії. 

Тут, щонайменше, абсолютно три різних міста злилися у одне. Ще сильно відчутний дух Вікторіанської епохи, коли Бобмей першим зустрічав мандрівників і бізнесменів з заходу. Елегантні європеські будинки попередніх століть тепер лежать у тіні пальм і надсучасних хмарочосів. 

Крім того якраз тут в знаходяться одні з найбільших нетрів в Азії, які теж живуть своїм життям. І все це в межах одного цілого урбаністичного організму. 

Варанасі 

Чи чули ви про священну ріку Ганг і кремації на її берегах? Це тут, у Варанасі. Сюди звідусіль приходять старці, щоб померти у найбажанішому місці, аби потім їхній прах розвіявся у водах священної ріки. 

Якщо хочете відчути Індію з сотнями запахів, кольорів і побачити місцеві традиції, то вам сюди. Але попереджаю, це місце не для людей із слабкою психікою. У Вранасі можна зустріти частини людських тіл на берегах річки і, навіть, на вулицях.


Керала

Щоб зняти стрес після Варанасі, відправляється на південь півострову Індостан. Там Вас зустрінуть чудові пляжі і водні заплави в штаті Керала. Проникніть у місцеве життя на берегах каналів посеред джунглів і запитайте де ж той секретний плях у Аллеппей.

Будь-який рікшавала відвезе вас до берегів Арабського моря, де пальми тягтимуться вздовж безлюдного берега аж за обрій.   

Чи не зауважуєте, що тут чогось не вистачає? А які ваші варіанти Топ-місць у Індії?

Фото на головній з Flickr (*waito)


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook