ТОП-5 місць з гарним осіннім листям

Восени листя витончено танцює у повітрі, падаючи на землю, щоб вкрити її чарівним червоно-золотим килимом. Осінь скрізь вражає своєю красою, але існують місця, де осіннє листя виглядає особливо ефектно. Swide розповідає про ТОП-5 місць з найкращим осіннім листям.

Catskills Нью-Йорк, США

У Сполучених Штатах серйозно ставляться до своєї осіннього листя, аж настільки, що є спеціальний сайт, де бажаючі помилуватися осінньою красою можуть перевірити щотижневі поновлення зміни кольору листя по всій країні. Catskills і Hudson Valley - є ідеальними осінніми місцями для жителів Нью-Йорка. Область є відносно компактною і знаходиться всього за 2 години дороги від більшої частини Нью-Йорка. Однією з переваг цього району є те, що пік сезону осіннього листя триває близько шести тижнів, з середини вересня до кінця жовтня.

Мен (Національний парк Acadia), США

Щоосені тисячі людей приходять до Національного парку Acadia, щоб побачити вибух кольорів у його лісах. Після того, як 17 000 акрів смереково-ялицеві лісів острова Mount Desert згоріли у великій пожежі 1947 року, у лісі утворилися ділянки для листяних дерев, листя яких восени виграє багатьма відтінками червоного, помаранчевого і жовтого.

Віденські ліси (Австрія)

Гірські хребти Віденських лісів знаходяться поміж Східними Альпами та Карпатами, розділеними Дунаєм і тектонічними лініями поблизу Відня. Буки, дуби і граби здіймаються по всій півночі лісу Wienerwald, у той час як на півдні додають ботанічного різноманіття хвойні сосни та ялини.

Wiener Wald (Віденський ліс) красивий у будь-яку пору року, але восени він є одним з найідеальніших місць масового скупчення дерев, ошатно вбраних у кольорове листя.

Енгадіне, Швейцарія

Нова Англія славиться своїми осінніми лісами на весь світ, але щоб насолодитися осінню вам не обов'язково перетинати Атлантику.

Вирушайте у долину Верхня Енгадіне на південному-сході Швейцарії. Енгадіне захищена високими альпійськими горами з усіх боків, славиться своїм сонячним кліматом і гарними пейзажами (Engadine на місцевому діалекті Romantsch перекладається як "сад на березі річки Інн"), що робить її ідеальним місцем для подорожі в осінні кольори  в Європі.

Тоскана, Італія

Тоскана відома своїми пейзажами, традиціями, історією та художньою спадщиною. Вона вважається батьківщиною італійського Ренесансу, а з місцевою історією мистецтва і науки навряд чи може зрівнятися будь-яке інше місцем за межами Італії. Але Тоскана має набагато більше: мальовничі пагорби і рослинність у більш ніж 120 заповідниках. Чи можете ви собі уявити, скільки тут восени жовтого листя? Ні? Ну то приїздіть та подивіться...

Фото на головній з Flickr (by mpflies2bobtravisRob Featonbyleivischem [federleicht]leowincy)

За матеріалами www.swide.com