По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Централія: палаюче місто-привид

8 листопада 2011

Централія (Пенсільванія) - палаюче місто-примара в США, покрите туманом.

Свою історію це місто почало з 1854 року. Гірський інженер Олександр В. Реа, був посланий у маленьке містечко, в декількох сотнях кілометрів від Нью-Йорка, для проектування дороги. Розбивши землю на окремі ділянки, він почав проектувати вулиці.

 

Спочатку містечко називалося Центервілль до 1865 року, але так як таке місто вже було на мапі Сполучених штатів, то містечко перейменували на Централія.

В основному місто займалося видобутком вугілля та антрациту, поступово більшість компаній стали банкрутами, але вугільна промисловість продовжувала розвиватися аж до 1982 року.

Звідки з'явився вогонь, який перетворив мирне містечко з населенням у 2000 жителів у місто - катастрофу, точно ніхто сказати не може. За однією з версій він з'явився внаслідок спалювання сміттєзвалища, поблизу відкритої шахти в 1962 році.

Пожежні погано погасили купи зі сміттям, і тліючі залишки потрапили в покинуті шахти, що знаходяться під містом і почалося справжнє пекло.

 

Місто Централія згорало заживо. Численні спроби гасіння пожеж не увінчалися успіхом. У 1984 році Конгресом Сполучених Штатів було виділено 42 мільйони доларів на евакуацію населення.

Деякі місцеві жителі вважають, що пожежа була викликана спеціально спланованим підпалом для того, щоб заволодіти всіма правами на корисні копалини, що знаходяться під містом. Раніше їх оцінювали в мільярди доларів.

 

Ходить легенда, що на американське місто Централія наклав прокляття священик, колись побитий місцевими бізнесменами (вони розійшлися у поглядах) і проклявши місто, сказав, що станеться велика пожежа.Але це тільки легенда, і фактів її підтвердження поки ніхто не надав.

Місто продовжує горіти до цих пір, чому підтвердження дим, що виходить з тріщин на дорожній смузі.

Не дарма Централія стала прототипом для створення фільму "Сайлент Хілл". Місто дійсно постійно покрите туманом і в повітрі витають частинки попелу. Декорації дуже підходять для фільмів жахів.

 

На відміну від екранного, повністю пустельного міста, в Централії досі живуть кілька сімей, які не побажали залишати свої будинки.

На сьогоднішній день всі вулиці та адреси міста не числяться в державному реєстрі. У 2002 році індекс Централії перестав існувати.

 

Все-таки щось містичне тут присутнє, адже посудіть самі, раніше процвітаюче місто з готелями та театрами, магазинами і салунами, раптом перетворюється на тліюче місто-привид.


ya-strannik


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook