По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Керч: дешевий відпочинок в Криму

10 липня 2012

Історія цього, третього за розмірами міста Криму, розпочалася більше 2600 років тому. Сьогодні ж - це великий торговий порт, а також туристичний центр, який швидко розвивається. Місто розташоване на крайній східній точці Кримського півострова на березі Керченської протоки, яка сполучає Азовське і Чорне моря і відпочинок тут, в зв'язку з унікальним кліматичним режимом, ні з чим не зрівняється.

Про визначні пам'ятки міста, а також про те, скільки коштує відпочинок в Керчі, розповідає "Обозреватель".

Визначні місця Керчі: таємниця "маленької Греції"

Склеп Деметри

Однією з головних визначних пам'яток міста є всесвітньо відомий склеп Деметри, розташований в центрі міста. Він був знайдений в Керчі в 1985 р. Стіни і склепіння склепу являють собою яскравий зразок боспорської живопису I-II століть нашої ери за міфологічними сюжетами. Фрески виконані у квітковому стилі.

В склепі можна побачити фрески з зображеннями різних міфів про богиню Деметру - богиню родючості і землеробства. Склеп Деметри викопаний в природному грунті і являє собою майже квадратну кімнату, розміри якої становлять 2,20 х2, 75 метра. Склеп вкритий напівциліндричим склепінням, лінія початку якого окреслена декоративним карнизом. Цей декоративний карниз майстерно зображений фарбами, які створюють ефект його рельєфності.

Склепіння прикрашений розписом. Поверхня стін оштукатурена і не має розпису, який імітував би кладку або облицювання. У стінах склепу є три ніші, по обидва боки кожній з яких зображені виноградні гілки. Праворуч від входу в склеп зображена фігура німфи Каліпсо, на голову якої у знак жалоби накинуте покривало. Під східним саркофагом знайдені два золоті персні. Біля західного саркофага знайшли поховальний золотий лавровий вінок, намисто з золота, а також дві золоті монети початку I століття. Крім цього поруч із західним саркофагом була знайдена посудина з рельєфними зображеннями, подібними до тих, які зображені біля східного саркофага. Тільки посудина зі східної сторони був виконаний з синього скла з білими плямами, а посудину із західного боку - з блідо-зеленого скла.

Перше поховання в склепі було вироблено ще на початку I століття нашої ери, однак пізніше склеп використовували для повторного поховання. При цьому останки перших похованих були вийняті із саркофагів і поміщені в переддень склепу. Після цього в саркофаги були поміщені тіла знову похованих. Ймовірно, разом з ними на стіну склепу була повішена кінська вуздечка.

Античний Пантікапей

Історичним центром сучасної Керчі є античний Пантікапей, розташований на горі Мітрідат. Колись тут розташовувався Акрополь, з просторими вулицями і площами, розкішними храмами і палацами. Сьогодні на цьому місці можна побачити лише купу каміння. Тільки невпинна праця археологів дозволила милуватися зараз залишками будівель і знайти безліч унікальних предметів побуту. Чимало цих знахідок вважаються справжніми витворами мистецтва.

Мітрідатські сходи

Їх побудували в XIX столітті. Сходи досить великі: складаються з 432 сходинок, які ведуть на гору Мітрідат (91,4 м). Як і було задумано архітектором А. Дігбі, сходи починається з площі Леніна. Всі оглядові майданчики прикрашені квітковими вазами і грифонами з каменю. Сходинки закінчуються біля музею, який розташувався на вершині гори. Музей являє собою точну копію храму Тезея.

За часів Кримської війни музей і сходи не раз обстрілювали з кораблів, тому від пам'яток нічого не залишилося. Відновити окрасу міста вдалося лише через 130 років. Скульптор Р. Сердюк створив копії зруйнованих статуй. Сучасна сходи прикрашена крилатими левами, які розташувалися на її верхньому ярусі.

Харчування та проживання: дешевше, ніж на інших кримських курортах

У Керчі, в порівнянні з іншими кримськими містами, досить демократичні ціни на проживання та харчування. Наприклад, оренда житла залежить не тільки від сезону, але і від наближеності до моря. До того ж, якщо на інших курортах розташування грає значну роль, то в Керчі - це найголовніший аспект. Наприклад, 1-кімнатна квартира мебльована біля Автовокзалу в липні-серпні коштує 150-200 гривень, а таке ж житло, але тільки біля міської набережної потягне на 250-300 гривень на добу.

Ціни на житло, до речі, взяті з сайтів з оренди нерухомості , але, якщо знімати квартиру безпосередньо у господарів, то в Керчі реально "відхопити" непогану "двійку", неподалік від моря за 200 гривень на добу.

Тепер про харчування. Місцеві кафе, за словами туристів, дотримуються більш демократичної цінової політики, ніж інші кримські курорти. При бажанні можна організувати "виїзне харчування" на двох, вартість якого складе 200 гривень на добу (3х-разове харчування). Дешевше буде хіба закуповувати продукти в супермаркетах і готувати самостійно! Загалом, Керч, хоч і є торговим і промисловим центром, "класичним" курортам Криму нічим не поступається - тут і море, тут і пляж, і ціни народні, доступні для більшості українців.

Фото з Flickr (by d/k), gate.crimea.ua, kerch.com.ua, io.ua

За матеріалами Обозреватель


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook