По-русски
Українською

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.
Калькулятор витрат пального
  • Довжина маршруту:
    Вид пального:
    Середня вартість пального:
    Витрати пального на 100 км:
  •   км
      

AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Палермо - 92100 Агрідженто Аґрідженто - 96100 Сіракузи - Катанія - 98039 Таорміна Мессіна
2
Фото
Столиця Сицилії - Палермо
 

"На шостий день закінчив Господь свою натхненну працю. І побачив, наскільки досконале його творіння. І возрадувався. Як дитину взяв він землю на руки і благословив поцілунком. Де він той край, до якого доторкнулися вуста Господні. Це Сицилія..."


Декілька місяців тому прочитав цікавий пост у блозі одного відомого українського журналіста. Стосувався він російської акторки Чулпан Хаматової. Напевне краще зацитувати, аби не втратити колориту:


"Мы с молодым человеком пошли в Пушкинский музей. Покупаем билеты. Там для русских граждан цена одна, а для иностранцев - другая. Я стою, улыбаюсь. Кассир спрашивает у нас гражданство, мой друг говорит, что мы русские, и она уже почти пробивает билет, потом смотрит на меня и спрашивает: "А она русская?" Мой друг отвечает: "Русская". На что кассир довольно агрессивно: "А что она тогда улыбается!"


Як це не сумно прозвучить, але українці, напевне, можуть дати фору будь-кому в плані похмурості, можливо, навіть росіянам. Чи часто ви бачите на вулицях посміхнених людей? Чи часто ви посміхаєтесь самі?


Проте на землі є купа місць, де люди живуть не заради того, щоб бігти, заробляти чи відвойовувати, а  заради того, щоб жити, радіти і смакувати кожен момент того життя.


З усіх місць, де я встиг побувати, Сицилія лишила особливе враження – це місце неймовірної краси та енергетики, місце яке заворожує і кличе повернутися, місце, де народжувалася історія та міфи, місце, де люди просто живуть і насолоджуються кожним моментом.

Теги: Італія, Сицилія, Палермо, Катанія, Сіракузи, Етна, Агрідженто

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook