Будиночок на Адріатиці

Цього літа ми вирішили відійти від формату готелів і зупинитися в будиночку, щоби відчути себе справжніми мешканцями приморського містечка, що зранку поспішають за свіжо спеченим хлібом, а потім чекають на рибальські човни з рибою, велетенськими креветками та іншими дарами моря. 

Довелося передивитися тисячі фото з описом та зображенням будинків, які пропонувала хорватська агенція. Одні були вже зайняті на бажаний період, інші занадто великі, треті були не в тому місці, чи взагалі не подобалися. І от нарешті ми знайшли наш будиночок - і все що про нього писалося і всі фото його та околиць - все зрештою відповідало дійсності.

Коли їхали до містечка, я трохи хвилювалася: жодного разу не були в агенції (вона взагалі знаходилася у Спліті, а ми в Києві), оплата кредиткою, бронювання та спілкування по мейлу, як там воно все буде? Надіслали sms-кою наш очикуваний час прибуття. Потім вони нам телефонували і ми домовилися їм подзвонити, коли прибудемо, вони нас вийдуть зустріти. Маючи точні його координати, GPS нас довів до певної точки на набережній (а будинок був трохи вище, як ми потім взнали). Ми побачили поряд інформаційний центр. Хотілося самим знайти будинок!!! Зайшли туди спитати точну адресу, привітна жінка знала родину Ademi (власників нашого будинку)  і вона набрала їхній номер телефону і до нас відразу ж вийшла їхня вродлива донька, яку звали дуже красиво - Афродіта. Вона спілкувалася англійською і провела нас у будинок, де вже чекали господарі. Вони спекли для нас смачні ласощі, чим дуже розчулили. Потім ще приносили зі свого городу овочі та фрукти, а коли ми вже їхали додому - подарували на згадку дбайливо загорнуту у фатин пахучу лаванду та горіхову горілочку власного виробництва. Ми шкодували, що нічого не привезли їм з України, бо не передбачали таку турботу, але теж віддячили їм подарунками, хоча й придбаними в Хорватії -)

Фото та опис містечка Рогозніца, а також цікаві об'єкти