По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.
parkkyivrus: архів
Виберіть проміжок часу, за який Ви хочете подивитись записи в блогах

AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» викликав інтерес на міжнародній туристичній виставці в Берліні

14 березня 2014, 16:50

Berlin-001З 5 по 9 березня 2014 року в Берліні пройшла міжнародна спеціалізована туристична виставка ITB Berlin. У рамках виставки Древній Київ у "Парку Київська Русь" був представлений як нова світова туристична "Мекка".

Berlin-002

Berlin-004 Berlin-003

– Виставка ITB Berlin – це найбільший форум, в якому представлені тенденції світового туризму. У цьому році можна було побачити понад 10 тисяч експонентів з 160 країн і регіонів світу.Україна в цілому і "Парк Київська Русь" зокрема викликали жвавий інтерес в учасників виставки і мас-медіа, – розповідає арт-директор Парку Наталія Петрова. – Ми зустрілися з представниками туристичного бізнесу зі Сполучених Штатів, Австралії, Китаю, Об'єднаних Арабських Еміратів, Монголії та багатьох інших країн і запросили їх у Древній Київ у "Парку Київська Русь". Вони висловили підтримку нашій країні і нашому проекту, а також готовність співпрацювати з нами. Адже Древній Київ – це колиска однієї з найважливіших світових цивілізацій, місце, де зародилася державність і культура країн Східної Європи. І побачити, яким був Древній Київ тисячу років тому, відчути дух великої епохи Київської Русі, можна тільки в "Парку Київська Русь". Приємно, що багато ЗМІ, в тому числі і німецькі, і польські, і російські познайомили своїх читачів з Парком.

Berlin-005

Стенд України на ITB Берлін відвідав Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації (World Tourism Organization) – Талеб Ріфаї. Всесвітня туристська організація фінансує і реалізує проекти розвитку у сфері туризму, передає досвід туристської діяльності країнам, що розвиваються з метою сталого розвитку. ЮНВТО є виконавчим агентством Програми розвитку ООН. Представникам "Парку Київська Русь" вдалося поговорити з паном Ріфаї і заручитися його підтримкою. Генеральний секретар ЮНВТО побажав "Парку Київська Русь" удачі і подальшого розвитку, а також туристів з усього світу!

Berlin-006

Деталі на сайті http://parkkyivrus.com


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook