По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74
Мотоподорож 2013 - Дніпром до Байкалу
На початку червня 2013 року стартує чотиримісячна мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу».

Партнери:

    

    

    

    

    

    

    

    

Більше про нас:

Написати нам: dnipromdobaykalu2013@gmail.com

Мій вікенд в Ужгороді

24 квітня 2013, 20:22

Привіт, друзі! Маю нагоду та вільний час зараз вам розповісти про ті пригоди, які трапилися зі мною минулих вихідних.

Нещодавно я десь краєм фари чув, що Петро та Юля десь щось кудись планують покататися. Але не знав, куди, аж поки у п'ятницю ввечері ці диво-люди не підійшли до мене з купою речей і сказали:

– Що, друже! Завтра встаємо зранку, бо їдемо в Ужгород, на Закарпаття. Так що ти дивися, допізна не гуляй і лягай скоріше спати.

Ах ось воно що! А я то гадаю тай міркую, що це Петро останній тиждень так ретельно доглядав усі мої механізми. Він і мастило в двигун та трансмісію залив якесь фірмове ZIC. Каже, що на цьому мастилі мене жоден ревматизм не візьме.

Ну гаразд, все зрозумів. Дякую, що попередили, а то я тут до Яви-350-ої зібрався на ніч в гості. Але вже подзвоню, щоб не чекала.

Ех, ранок… Яка чудова пора, особливо навесні. Ти прокидаєшся під спів пташок та похрапування пса Шаріка. То Петровий сторожовий собака. Дещо дурне створіння. Але вже яке є. Зрештою, добре, що хоч чужих розпізнає. А ось і Петро прокинувся – світло в кімнаті засвітилося. Значить, зараз вийде. О, йде))) Ура!

– Привіт, чувак як, справи?

– Та не виспався, – каже.

– Нічого, ранкове свіже повітря збадьорить. Давай, хутчіш заводь двигун і прогрівай системи! Йдемо на зліт!

Петро, не довго думаючи, три рази натис кікстартер, і тепло розійшлося по моєму тілі, а останні примари сну покинули мене. За кілька хвилин я вже був у повній бойовій готовності. Ще мить, і ми вирушили ранковими тихими вулицями зустрічати ранішню пташку Юлю.

Коли усі були в зборі, мої колеса чимдуж прагнули виїхати з міста і дати, як то кажуть, газу по швидкісних трасах України. Та, на жаль, я помилявся. Тільки-но заправившись пальним на найближчій заправці, я відчув, що не все так гладко під ногами, як я уявляв собі. Попереду був шлях тотального бездоріжжя і, за моїми підрахунками, так мало тривати кілометрів 80 аж до самої Стрийської траси Київ-Чоп.

Людоньки, в мене серце калаталося, коли щоразу мої колеса потрапляли в чергову вибоїну на дорозі. Ну ладно, коли їх дві чи три, і можна якось то об’їхати, а тут попереду 156 ям і 10 автівок, що тягнуться наче слимаки після нічної пиятики.

Так тривало близько чотирьох годин. Аж раптом за Моршинською об'їзною сталося диво! Неначе Бог зійшов на землю Львівщини і пішов, несучи свої знамена, на Закарпаття. Дорога з апокаліптичного видовища перетворилася на казку, на гладку долину щастя, на едем! Яке ж гарне життя! Як же добре жити на цім світі!

Ми петляли між горами, розсікаючи коляскою хмари. Ми дивилися на світ згори, наче вільні птахи. Ми бачили, як живуть ті, хто не знає страху та суєти – жителі Закарпаття. Це люди, які знають як шанувати своє життя і час. Повітря, котре надимало мій фільтр, стало наче цілющий бальзам і сп’янило мене, як молоде вино найкращих сортів винограду. Вітер, що летів з нами поруч, був моїм найкращим другом. Я переродився в цьому світі.

Ще  кілька годин подорожі та тривалих зупинок для фото напам'ять, і ось він – величний та могутній Ужгород. Сон у цьому місті був казковим. Я спав в одному із дворів центру міста, я прокидався під дзвони місцевих костьолів.

За день потрібно було повертатися додому, і я заплакав. Так мені стало боляче за те, що нас попереду чекає. Ми виїхали пообіді і повернулися в 11-й вечора в неділю. Весь шлях додому я думав лиш про те, що колись я знову буду у місті де тече річка Уж.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото, мото, Ужгород
Коментарі [3]
Коментар:
Захисний код:
Olesia Yedynak _ 25.04.2013 10:39
класно вийшли:) Дніпро на них такий натхненний;)
Yulia_Plysiuk _ 25.04.2013 09:24
Так, Станіславушка, більшість з цих – на портретник:)
Станіславушка _ 24.04.2013 20:50
Юлю, фотки на портретник робила?)
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook