Відкрито прийом заявок на участь в фестивалі для автомобільних екіпажів

LEOPOLIS GRAND PRIX – автомобільна подія №1 у Східній Європі!

Історія спортивних автомобільних перегонів в Україні розпочалася у Львові в далекому 1930 році. Саме тоді відбулися перші кільцеві перегони Гран-прі Львова, які пройшли трасою «Львівський трикутник». Вже наступного року змагання набули міжнародного статусу, а львівськими дорогами проїхати великі зірки автомобільного спорту з 60-ти країн світу.

«Авто-фан-клуб «ЗАЗ Козак» 1999 року відродив традицію міжнародних перегонів ретро-автомобілів. З 2012 року перегони перетворились у повномасштабний фестиваль, завдяки спільними зусиллям команди Холдингу емоцій "!FEST" та АФК "ЗАЗ Козак" . Тож запрошуємо усіх до участі у Міжнародному фестивалі старожитніх автомобілів «Леополіс Гран Прі» у 2014 році.

Ми не можемо допустити, щоб як і в 30-х роках,   «Леополіс Гран Прі» відбувся лише чотири рази та припинив своє існування через складну політичну та економічну ситуацію в країні. Цьогоріч незважаючи ні на що, ретро перегони відбудуться вп'яте після відновлення.

Ви матимете нагоду зануритися в атмосферу старовинного Львова та пережити справжній азарт перегонів трасою так, як свого часу це зробили Ганс Штук i Рудольф Карачіолла, П'єр Вейрон й Анет Роз-Ітьє, Ренато Балестреро та Вікторія Орсіні, Максиміліан Хардег i Ганс Чайкоф, Бруно Сойка та Ян Кубічек.

На вибір учасників представлено 6 пакетів, серед яких кожен може обрати найцікавіший та найзручніший. 

LEOPOLIS GRAND PRIX 2014 – це чотири дні незабутніх подій, серед яких: автомобільна виставка, перегони, парад авто, конкурс ретро-елеганції, батярська вечірка, командорський бал, та вперше в історії фестивалю – ексклюзивний ретро-аукціон.

Прийом заявок на участь у фестивалі триває з 26.03.2014 до 31.05.2014. Для реєстрації перейдіть на цю сторінку.

Слідкуйте за новинами фестивалю на наших сторінках в Facebook та Вконтакті.