По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Поради мандрівнику

Телефонні сервіси для мандрівників

30 квітня 2014

Збираючись у подорож ми плануємо переліт, маршрут, бронюємо житло і намагаємося підготуватися до зручного та комфортного відпочинку. Щодо мобільного зв'язку - більшість мандрівників просто намагаються менше ним користуватися, адже ціни українських операторів в роумінгу просто захмарні. Альтернативою можуть бути TravelSiM, Skype, Viber та Roamer.

Негласні правила CouchSurfing

31 березня 2014

CouchSurfing - це більше, ніж спосіб подорожувати, це, швидше, цілий стиль життя. Каучсерфери простіше знаходять спільну мову з людьми, вони більш відкриті і щедрі, а досвідчені навіть впізнають одне одного на вулицях.

В'їзд в Росію: нові правила для українців

20 березня 2014

Російські прикордонники тепер вимагають у громадян України запрошення на в'їзд, а також гарантійний лист від сторони, яка запрошує, про матеріальну підтримку того, хто в'їжджає, гарантії медобслуговування та надання житла.

Шенгенська віза: важливі поради

6 березня 2014

Шенгенська віза - чарівний документ, який відкриває перед мандрівником нові країни та напрямки. Проте, навіть ті, хто йде в посольство не вперше, зустрічаються з певними проблемами, оскільки у кожної країни є власні нюанси прийому і обробки документів.

Деталі виготовлення закордонного паспорта

24 лютого 2014

Якщо ви вперше наважилися податися за кордон або ж термін дії попереднього закордонного паспорта закінчується, саме час подбати про оформлення нового документа. Щоб не робити це за форс-мажорних обставин, збирати документи можна починати заздалегідь.

Віза в Іспанію: поради туристам

29 січня 2014

Іспанія вщерть наповнена історичними пам'ятками, настільки, що може вважатися країною-музеєм. Якщо ви самостійно плануєте подорож, радимо почитати, які документи потрібно зібрати, щоб без проблем оформити візу.

Морози: інструкція з виживання

22 січня 2014

Якщо люта холоднеча збіглася з часом і місцем довгоочікуваного подорожі, доведеться подумати про "правильний" одяг.

Як втекти від мережі в мандрах

16 січня 2014

Багато хто хотів би спробувати подорожувати у ретро-стилі - без інтернету, ґаджетів, моніторів, постійного інформаційного стресу. Забути про зарядні пристрої, адаптери, кабелі, чохли, пошук wi-fi та підрахунок витрат на роумінг. Натомість, насолоджуватися кожною миттю, вийти з межі звичної зони комфорту, мислити по-новому і більше спілкуватися наживо.

Мобільні додатки для виклику таксі

15 січня 2014

Що є найголовніше в роботі таксі? Оперативність. Мобільний Інтернет і використання правильного сервісу зробить процес виклику таксі максимально швидким. І хоча тематичний пошук в магазинах додатків видає чималу кількість клієнтів різноманітних сервісів, в Україні представлені одиниці, з яких реально працюють лише декілька.

Віза в Грецію: необхідні документи

10 січня 2014

Готуючись до поїздки в Грецію варто заздалегідь подбати про підготовку документів на візу, щоб бюрократичні клопоти не завадили повноцінному відпочинку.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook