Bluetooth-зв'язок між смартфоном та медіацентром авто

Технологія Bluetooth міцно вкоренилася у сегменті автомобільних аксесуарів. Спершу наявність в автомобільному медіацентрі модуля Bluetooth передбачала можливість підключення смартфона з подальшим виведенням голосового виклику на акустичну систему автомобіля. При цьому руки і очі водія зайняті дорогою, а між дзвінками смартфон виконує функцію плеєра. Загалом, непогана і зручна заміна типової Bluetooth гарнітури. Особливістю більшості таких Bluetooth плеєрів і радіо є можливість відображати на дисплеї пристрою номер абонента, від якого надходить вхідний дзвінок. Умільці з XDA подумали над цією фичею і вирішили її дещо покращити.

 

Практично кожне вхідне повідомлення або подія на Android ідентифікується повідомленням, а додаток Botifier реалізує трансляцію цього повідомлення на екран автомобільного Bluetooth медіацентру.

 

Необхідною умовою роботи такої трансляції є підтримка автомобільним пристроєм протоколу AVRCP 1.3. Найпростіший спосіб переконатися в підтримці цього протоколу вашим пристроєм - запустити на підключеному як плеєр смартфоні будь-який mp3-файл з прописаним ID3 тегом. Якщо на дисплеї автомобільного медіа-пристрої відобразиться інформація з тега - все гаразд.

 

Після установки з Google Play додаток необхідно активувати. Користувачі Nexus, що вже встигли оновитися до Android 4.3, йдуть в "Настройки -> Безпека -> Доступ до повідомлень -> Enable Botifier". У пристроях з більш ранніми версіями Android (версії нижче 4.0 не підтримуються) йдемо в "Настройки -> Спец. Можливості -> Enable Botifier".

 

Оскільки технологія призначена для відображення інформації про музичні композиції, виведення повідомлень реалізований трохи кострубато: назва програми, від якої прийшло повідомлення = виконавець, заголовок повідомлення = альбом, повний текст повідомлення = назва композиції. Кнопки навігації між треками на автомобільному пристрої служать для переходу між повідомленнями, а "пауза / відтворення" видаляє поточне повідомлення з дисплею.

На практиці все це виглядає десь так:

 

Фото в тексті взяті з гілки форуму XDA, фото на головній -  з hotappsntech.com

Джерело: lifehacker.ru