По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Чи варто платити за паркування, якщо немає паркомату

12 січня 2012

З 1 січня згідно з постановою Кабміну (від 3 грудня 2009 року) віддавати гроші за стоянку треба тільки через паркомат. На кожному майданчику з розміткою повинен бути один автомат з видачі талонів з розрахунку на десять автомобілів.

За задумом уряду за три роки комунальні служби повинні були поставити на всіх стоянках паркомати, але цього не зробили. У Києві зараз працюють 55 автоматів, розраховані вони на 530 місць (тобто 7% від загальної кількості).

Інші 8 тисяч місць обслуговують паркувальники, продаючи водіям талони. Частенько частину виручку вони кладуть собі в кишеню. Постанова Кабміну спрямоване саме на те, щоб кожна копієчка йшла в бюджет.

Думки

За: У "Київтранспарксервісі" запевняють, що працюють паркувальники законно. І в місті як і раніше можна оплатити послуги паркування трьома способами: через паркомат, купивши талон або по мобільному телефону.

- Звертаємо увагу, що в постанові Кабміну від 2009 року не передбачена несплата за парковку в разі відсутності паркомату на паркувальному майданчику, - розповів Денис Салобаєнко, перший заступник директора "Київтранспарксервісу".

Проти: Журналісти проїхалися по декількох стоянках в центрі міста. Скрізь як і раніше паркувальники беруть гроші з водіїв. Правда, за чинним законодавством не існує штрафу за відмову сплатити за парковку.

Якщо раніше на колеса могли поставити блокіратори або відвезти автомобіль евакуатором на штрафмайданчик, то тепер це заборонено судом. Тому вплинути на водія паркувальник може хіба що словами.

У громадській організації "Комітет прямої дії", яка захищає права водіїв, радять не платити за стоянку.

- Ви можете відмовитися платити, посилаючись на пункт 14 постанови Кабінету міністрів від 2009 року, - розповідає Дмитро Гнап, глава "Комітету прямої дії". - Якщо паркувальник не відходить від вас, починає погрожувати, шантажувати, натякати, що хтось може подряпати вашу машину, то радимо зняти вашу розмову на камеру телефону або сфотографувати паркувальника. Потім буде з кого спитати за пошкодження транспортного засобу.

За словами Дмитра, в постанові Кабміну є протиріччя. У пункті 14 написано, що з 1 січня оплата в обов'язковому порядку тільки через паркомати, а в пункті 29 - що допускається готівкова форма оплати, через талони.

- Але в будь-якому випадку, якщо на майданчику немає паркоматів, то це не стоянка для автомобілів, а просто частина дороги, і можна не віддавати гроші паркувальнику, - продовжує Гнап.

P.S. Цікаво, що більшість юристів вважають: розібратися, хто правий в цій ситуації, дозволить судовий позов з цього питання. Поки таких не було. І спрогнозувати результат ніхто не береться.

Водіям же залишається чекати, поки чиновники Кабміну остаточно не роз'яснять людям, як же мають працювати парковки.

"Комсомольська правда" в Україні"


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx