По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Деталі виготовлення закордонного паспорта

24 лютого 2014  АвтоТревел

Якщо ви вперше наважилися податися за кордон або ж термін дії попереднього закордонного паспорта закінчується, саме час подбати про оформлення нового документа. Щоб не робити це за форс-мажорних обставин, збирати документи можна починати заздалегідь. Tocka.net розповідає, які документи потрібні для закордонного паспорта, а також куди і коли їх подавати.

Куди подавати документи

Існує два способи оформлення закордонного паспорта:

- Самостійно через ОВІР

- За допомогою агентств-посередників

Ми розповімо, як зробити закордонний паспорт самостійно через ОВІР.

ОВІР - це відділ Державної міграційної служби, документи для закордонного паспорта в який потрібно подавати за місцем прописки. Найкраще прийти за вказаною адресою і уточнити повний перелік документів, кількість копій та години прийому і видачі паспортів. Але іноді достатньо і дзвінка по телефону.

Адреси всіх ОВІРів України можна знайти на офіційному сайті: ovir.org.ua

Якщо ви живете у Києві і не хочете їхати подавати документи для закордонного паспорта за місцем прописки, то можна звернутися в Міжрегіональний центр видачі паспортних документів. У цьому центрі приймаються заявки на оформлення документів від громадян усієї України, а оплата здійснюється на загальних підставах.

Міжрегіональні центри видачі паспортних документів у Києві:

- Саксаганского, 4. Графік роботи: понеділок-четвер з 10:00 до 19:00, п'ятниця з 9:00 до 17:00. Перерва з 13:00 до 14:00.

- Бортничі, вул. Леніна, 64. Графік роботи: понеділок-вівторок-четвер з 9:00 до 18:00, середа з 9:00 до 13:00, п'ятниця з 9:00 до 17:00. Перерва з 13:00 до 14:00. Прийом документів закінчується за 30 хв. до закриття центру. Телефон для довідок (044) 593-61-73;

Які документи потрібні для закордонного паспорта

Перш ніж піти в ОВІР, підготуйте документи на закордонний паспорт:

- внутрішній паспорт громадянина України;

- ідентифікаційний код;

- чоловікам до 25 років довідка з військкомату, якщо служив - то військовий квиток. Форма довідки затверджується Міністерством оборони.

Якщо оформлюється не перший закордонний паспорт - то старий закордонний паспорт можна або здати, або залишити cобі, але принести обов'язково.

Перш ніж прийдете в ОВІР здавати документи на закордонний паспорт, зроби по 2 примірники ксерокопій першої та другої сторінки внутрішнього паспорта, а також сторінки з пропискою. Що стосується ідентифікаційного коду, вам потрібна одна копія.

Додаткові документи

Про всі додаткові документи обов'язково уточнюйте у відділі видачі закордонних паспортів.

В окремих випадках вимагають довідку з МВС про несудимість.

Якщо ви нещодавно зробила нову реєстрацію (прописку) і її строк менше за 6 місяців, то до стандартного пакету документів необхідно додати ще й форму 16 з ЖКГ, яка підтверджує прописку.

Особи, які тільки змінили прізвище в шлюбі, до всього пакету документів мають додати оригінал і копію свідоцтва про шлюб. Важливо, щоб ідентифікаційний код був виданий на нове прізвище.

Візит в ОВІР

Перед візитом в ОВІР обов'язково уточніть час подачі документів на закордонний паспорт. Приходьте заздалегідь і будте готовими до черг. У кабінеті паспортиста потрібно буде заповнити анкету, дізнатися всі необхідні для оплати реквізити і отримати квитанції для їх оплати.

Оплата

Вартість закордонного паспорта залежить від того, як швидко ви хочете отримати документ. Якщо упродовж 30 днів - 377 грн 15 коп, якщо 10 - 634 грн 30 коп.*

*Ціни у статті вказані станом на 20.02.2014 року, але з часом вони можуть змінюватися, тому їх слід перевіряти.

На офіційному сайті державного центру оформлення та видачі закордонних паспортів можете дізнатись, у скільки обійдеться окремо кожен платіж.

Зазвичай біля кожного відділу видачі закордонних паспортів є банк, де і можна здійснити платіж, заповнивши реквізити, які вам дадуть.

Фотографія

Після оплати, потрібно повернутися в ОВІР, передати квитанції. Там же вас сфотографують. Залишається тільки чекати призначеної дати отримання закордонного паспорта.

Отримання закордонного паспорта

У призначений день потрібно прийти в ОВІР з українським паспортом, щоб отримати закордонний. Його видають зазвичай у другій половині дня, час і день бажано ще раз уточнити  телефоном.

Отримати закордонний паспорт можна тільки особисто, в рідкісних випадках це може зробити інша уповноважена особа за нотаріально засвідченим дорученням.

Як зробити закордонний паспорт онлайн

Також можна подати попередню заявку на отримання закордонного паспорта онлайн. Деталі та інструкції тут

За матеріалами Tochka.net


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook