European Road Safety: путівник безпечними шляхами

За короткий період існування програма European Road Safety завоювала величезну популярність серед водіїв, які планують поїздки країнами Старого Світу.

 

Компанія Goodyear розробила додаток для користувачів смартфонів і планшетних комп'ютерів з операційними системами MacOS і Android, присвячене безпеці на європейських дорогах.

 

З його допомогою можна дізнатися про правила дорожнього руху двадцяти п'яти європейських країн, які там діють швидкісні обмеження, про нюанси водійського менталітету, тонкощах спілкування з представниками дорожніх служб і поліції, а також зв'язатися з їхніми представниками, використовуючи базу даних програми.

Цінні поради з безпечного водіння від Goodyear розширюють інформаційний спектр, використовуючи шість мов для спілкування з користувачем: англійську, німецьку, іспанську, італійську, французьку та голландську. Програма здатна перевести окремі фрази за допомогою аудіогіда: "Будь ласка, викличте поліцію", "Зателефонуйте в службу дорожньої допомоги", "Потрібен евакуатор" і багато інших.

 

Посилання на Google.Play

За матеріалами autogeek.com.ua

Фото на головній: Bielsko / Wikimedia Commons