По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Поради автомобілісту

Як відновити авто після ям

29 квітня 2014

В умовах наших доріг навіть відносно нове авто без жодних поломок слід хоча б раз на півроку діагностувати на СТО про всяк випадок - стан більшості українських доріг язик не повернеться назвати хорошим.

Нові ініціативи ДАІ: плюси та мінуси

17 квітня 2014

Державтоінспекція виступає за впровадження в Україні двох непопулярних серед водіїв реформ: скасування норми, яка дозволяє штрафувати водіїв лише за перевищення швидкості вище 20 км/год та повернення трехогляду автомобілів.

Погані дороги: як їздити

3 квітня 2014

У нашій країні навесні разом зі снігом традиційно сходить і асфальт: щороку з березня по червень їздити містом небезпечно, адже можна і ходову частину автомобіля пошкодити, і в аварію потрапити.

Зовнішня батарея для запуску двигуна авто

27 лютого 2014

Що робити, якщо сів акумулятор автомобіля і його банально не вдається завести? Зазвичай, необхідна пара спеціальних проводів, щоб "прикурити" від сусіднього автомобіля.

Як захистити авто від "тітушок"

26 лютого 2014

Незважаючи на те, що силове протистояння в Україні закінчилося, вулиці міст все ще залишаються небезпечними. Втім, вони ніколи не були взірцем спокою, особливо по ночах - автовласники завжди побоювалися хуліганів, вандалів та гопників. Тепер до цього списку додалися ще й "тітушки".

Тепло в авто: як зберегти і не замерзнути

4 лютого 2014

Погода останніх тижнів стала серйозним випробуванням для водіїв. Щойно температура опустилася до 15-20 градусів нижче нуля, більшість авто просто перестали заводитися.

Неофіційні правила дорожнього руху

14 січня 2014

Досвідчені водії часто кажуть, що навчання водінню - це вивчення правил, а шлях до водійської майстерності - вивчення винятків. Майже кожний випускник автошколи, навіть самий старанний і здібний, після отримання прав мінімум рік часто помиляється через банальну нестачу водійського досвіду.

Що робити, якщо до вас прийшли даішники

9 січня 2014

Останнім часом працівники ДАІ стали приходити у домівки учасників автопробігу до Межигір'я. Інспектори вимагають від водіїв з'явитися в управління разом зі своїм авто. Юристи з'ясували, наскільки правомірними є ці вимоги, і як поводитися в таких ситуаціях.

Bluetooth-зв'язок між смартфоном та медіацентром авто

3 січня 2014

Технологія Bluetooth встигла міцно закріпитися в сегменті автомобільних аксесуарів. Зокрема, наявність в автомобільному медіацентрі модуля Bluetooth передбачає можливість підключення смартфона з подальшим виведенням голосового виклику на акустичну систему автомобіля.

Тестування зимового дизелю в Україні

30 грудня 2013

З настанням холодів у житті автомобілістів традиційно стає більше проблем, це особливо стосується тих, чиї авто оснащені дизельними двигунами. Їм доводиться бути особливо пильним, адже ДТ має властивість парафінізуватися при низьких температурах.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook