По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Поради автомобілісту

Нюанси вітчизняного автострахування

18 грудня 2013

Зима є гарним приводом для того, щоб застрахувати авто. Ожеледь, снігопад, перепади температури і погана видимість, властива холодного часу року - все це потенційні причини дорожньо-транспортних пригод, які можуть бути як незначними, так і дуже серйозними.

Як завести авто на морозі: поради автомобілістам

17 грудня 2013

Немає нічого складного в тому, щоб завести двигун справного авто при температурі до мінус 15 градусів. Та якщо вдарив лютий мороз, то для того, щоб завести автомобіль, потрібно виконати певний чіткий порядок дій.

Витрати на авто: програма Car Care

16 грудня 2013

Нещодавно ми розповідали про корисний додаток для автомобілістів на базі Android - aCar. Програма Car Care допомагає вести облік витрат на авто і працює на iOS.

Облік витрат на авто: програма для автомобілістів

13 грудня 2013

Серед безлічі програм для обліку витрат на авто aCar для пристроїв на базі Android вирізняється простотою користування та доступністю.

Сервіс "Знайти моє авто"

12 грудня 2013

Пошуки автомобіля на забитій парковці біля торгового центру чи у незнайомому місті часто можуть дратувати. Розробники програмного забезпечення запропонували рішення цієї проблеми.

Як їздити в ожеледицю: поради автомобілістам

10 грудня 2013

На вулицях ожеледь, тож настав час пора переходити на зимовий стиль водіння. Але навіть якщо бути обережним, машину може занести. Що робити, аби не потрапити в ДТП?

ТОП-5 зимових порад автомобілістам

6 грудня 2013

Зима - не найулюбленіша пора для власників автомобілів, адже негода сильно ускладнює керування і стає причиною безлічі пригод. У зимовий сезон страхові випадки відбуваються практично за всіма ризиками, але найчастіше власники авто звертаються до СК після ДТП, що трапилися через недотримання дистанції, швидкісного режиму, а також ожеледицю або неприбрані дороги.

Як об'їхати барикади Євромайдану: поради автомобілістам

5 грудня 2013

У зв'язку з Євромайданом, заблокованими для автомобільного руху є Хрещатик - від ЦУМу до Європейської площі, вул. Михайлівська біля Будинку профспілок, вул. Городецького тавул. Інститутська. Водії змушені шукати об'їзд, в результаті чого виникають затори і "тянучки". Але є і секретні "стежки".

Що придбати для авто напередодні зими

4 грудня 2013

Холодна та морозна погода приносить з собою і нові виклики, про які автомобілісти забувають упродовж теплих днів. В нових умовах життєво необхідними стають багато речей, наприклад: лопата, нові свічки, ланцюги та стрічки, акумулятор і свіже моторне мастило.

European Road Safety: путівник безпечними шляхами

29 листопада 2013

За короткий період існування програма European Road Safety завоювала величезну популярність серед водіїв, які планують поїздки країнами Старого Світу.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook