По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Поради автомобілісту

Прислухаємося до авто: поради автомобілістам

18 вересня 2013

Сучасний автомобіль - річ надійна. Але тільки поки нова. На жаль, може статися так, що "чотириколісний друг" починає хворіти - "чхає", "смикається", "стукає", "димить". У такому випадку його потрібно лікувати. Але ось від чого і як?

Як отримати закордонний паспорт: поради туристам

13 вересня 2013

Закордонний паспорт - найважливіший документ для будь-якого активного мандрівника, котрий не обмежується теренами рідної України. Щоб його отримати, необхідно здійснити цілком визначені кроки та дії.

Паркування: хто винен, якщо авто пошкодили

29 серпня 2013

Чи варто довіряти паркувальникам своє авто і хто за законом повинен відповідати, якщо припаркований автомобіль подряпали або пограбували.

Чому дороги США стали кращими в світі

15 серпня 2013

Сьогоднішня дорожня система США - одна з найбільш досконалих систем, яка була коли-небудь побудована, і пов'язано це не тільки з рівністю покриття (хоча це важливий чинник), а так само з системою розв'язок, шириною доріг, пропускною здатністю і ваговими навантаженнями.

Відпочити по-справжньому: практичні поради туристам

29 липня 2013

Вимкнути смартфон, забути про роботу та визначаючи час доби лише за положенням небесних світил? Хто може це собі дозволити? І коли? Ви, під час відпустки. Не просто можете - мусите.

Як поводитися, аби уникнути штрафу: поради автомобілістам

25 липня 2013

Інтернет кишить порадами про те, як сперечатися з інспектором ДАІ і судитися через штрафи. Однак, розраховані вони на ті випадки, коли водія звинувачують в порушенні ПДР несправедливо. Але що робити в ситуації, якщо ви дійсно порушили правила і сперечатися з інспектором марно?

Купівля нерозмитненого авто: поради автомобілістам

12 червня 2013

Автомобілем з іноземними номерами формально володіти не можна, але можна керувати з дозволу реального господаря. Проте, чи законно їздити на авто з іноземними номерами в Україні.

10 способів економії пального: поради автомобілістам

29 травня 2013

Контролюйте тиск у шинах, не котіться на "нейтралці", закривайте вікна, ховайтеся за фурами, тримайте швидкість на рівні 70-80 км/год, і витрата бензину істотно зменшиться.

Готуємо авто до літа: поради автомобілістам

20 травня 2013

Автомобіль, який зумів пережити зиму, з її холодами, снігом і сльотою, теплий та сухий сезон повинен перенести практично безболісно. Але перевірити, чи все гаразд, особливо після поїздок складними українськими дорогами з безліччю ям - просто необхідно. Краще виправити дрібні неприємності зараз, ніж займатися серйозним ремонтом трохи пізніше.

Оренда авто в Україні: поради туристам

13 травня 2013

Майже будь-яка прокатна компанія з доступних на українському ринку пропонує широкий асортимент автомобілів будь-якого класу за досить доступними цінами - від $ 20 на добу. Ідея оренди здається цілком доречною, якщо ви, наприклад, збираєтеся проїхатися по замках Золотого кільця Львівщини або пам'ятками південного узбережжя Криму, а власне авто в ремонті або ж просто відсутнє.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook