По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Що можна ввозити на територію України туристу

10 травня 2013  АвтоТревел

Уявімо собі таку ситуацію: ви повернулися з Грузії з 5 літрами добірного вина чи з добрячим шматом хамону з Іспанії, привезли декілька пляшок оливкової олії з Греції або упаковку сигар з Куби тощо, а на кордоні вас перевірили митники і не хочуть пропускати. Митні правила України детально і, переважно, однозначно вказують на те, що у яких розмірах та кількості, на яку суму можна ввозити в країну, а що ввозити не можна в жодному разі. Щоб друзі не залишилися без сувенірів та подарунків, варто пам'ятати про обмеження митного кодексу, прийнятого 1 червня 2012 року. Travel.tochka.net розповідає про найважливіші нюанси, на які потрібно зважати, закуповуючи подарунки в іншій країні.

Особисті та цінні речі, інші товари

Фото: dalelane / Flickr

Повітряним шляхом можна ввозити без оподаткування товарів загальною вартістю €1000, ліміт ваги товарів визначається авіаперевізником.

Якщо ви перетинаєте кордон на авто, то ввозити дозволяється товарів на суму €500, при загальній вазі - 50 кг. У цю категорію входять сувеніри, подарунки тощо.

На територію України дозволяється також ввозити без сплати мита речі особистого користування. Однак, зауважте, що митник має повне право попросити вас письмово їх задекларувати.

За Законом України до особистих речей належать: фотоапарат, відеокамера та аксесуари до них; магнітофон, телефон, диктофон, ПК та аксесуари до них; бінокль; дорогоцінні прикраси зі слідами використання; інвалідний візок; спортивне спорядження; переносні музичні інструменти; два комп'ютери та три флеш-карти.

До цінних речей належать витвори мистецтва та рідкісні книги. Ці речі підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню.

Гроші

Фото: EnvironmentBloq / Flickr

В Україну можна вільно ввозити гроші на суму не більшу еквіваленту €10 тис. Якщо ж сума більша, вам потрібно буде надати довідку з банку, що ця сума знята з вашого особистого рахунку.

Якщо за кордоном здійснено купівлю-продаж на суму понад €10 тис. без використання банківських послуг, вам необхідно відкрити особистий рахунок за кордоном, покласти цю суму на рахунок, задекларувати, сплатити мито, й узяти довідку, яку і пред'явити на кордоні.

Продукти харчування

Фото: Pepe (ADM) / Flickr

Згідно з Митним кодексом туристам дозволяється ввозити продуктів для власного споживання на суму не більше ніж €200 на людину. 

Ви мусите мати не більше однієї роздрібної упаковки, а загальна маса кожного найменування - не більше 2 кг.

Якщо ви ввозите нероздільний продукт без упаковки, він повинен бути в кількості не більше одного найменування на одну людину. Також бажано мати при собі чеки, щоб підтвердити вартість продуктів.

Ці норми ввезення продуктів харчування розраховані на кожну фізичну особу, незалежно від віку. Однак, норми ввезення тютюнових та алкогольних напоїв розповсюджуються тільки на повнолітніх громадян.

Алкогольні й тютюнові вироби

Фото: Jillako / Flickr

Якщо вам більше 18 років, то можна ввозити:

- вино - до 2 літрів,

- тютюнові вироби - 200 сигарет, або 50 сигар, або 250 грамів тютюну,

- міцні алкогольні напої (більше 22% спирту) - до 1 літра,

- пиво - до 5 літрів.

Речі та матеріали, для яких необхідний спеціальний дозвіл на ввезення

Фото: Helen K / Flickr

Для ввезення на територію України вибухових матеріалів, вогнепальної та холодної зброї, а також засобів самозахисту, наприклад, газових балончиків, необхідний дозвіл МВС України.

Якщо хочете ввозити в Україну домашніх тварин, необхідно мати ветеринарний сертифікат

Туристам дозволяється ввозити не більше 5 упаковок одного найменування лікарських засобів у багажі або ручній поклажі, виняток становлять наркотичні або психотропні засоби.

Якщо ж курс лікування потребує більше препаратів, то можна перевозити ту кількість, яка не перевищує вказану в рецепті. Рецепт має бути виданим на ваше ім'я та повинен бути завіреним печаткою лікаря або відповідного закладу охорони здоров'я.

Ввезення на територію України психотропних та наркотичних засобів потребує дозволу Міністерства охорони здоров'я.

Заборонено ввозити

Фото: reportingproject.net

В Україну не дозволяється ввозити:

- харчові продукти без сертифікату про відповідність;

- друковані та відеоматеріали, що пропагують насильство, расизм та війну;

- вибухонебезпечні та отруйні речовини.

Відповідальність за порушення правил Митного кодексу

Згідно зі статтею 521, що передбачає компроміс у справі про порушення митних правил, сторони повинні виконати такі зобов'язання:

- сторона, яка порушила митні правила, добровільно вносить до Держбюджету штраф, який передбачає санкція відповідної статті, також декларує предмети правопорушення на користь держави

- митний орган припиняє провадження у справі про порушення митних правил.

Це лише деякі рекомендації, котрі, можливо, співпадуть з інтересами українських туристів за кордоном, якщо ж цікавлять якісь конкретні речі, або ви маєте сумніви щодо ввезення якихось предметів, або продуктів в Україну, то вивчайте Митний кодекс, або звертайтеся безпосередньо у Митну службу України. 

Корисні посилання:

- завантажити новий Митний Кодекс України можна тут

- сайт Митної служби України дивіться тут, однак там інформація оновлюється нечасто, тому краще уточняйте всі деталі за телефоном: (044) 247-27-19

За матеріалами Tochka.net


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook