По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Негласні правила CouchSurfing

31 березня 2014  АвтоТревел

CouchSurfing - це більше, ніж спосіб подорожувати, це, швидше, цілий стиль життя. Каучсерфери простіше знаходять спільну мову з людьми, вони більш відкриті і щедрі, а досвідчені навіть впізнають одне одного на вулицях. Щоб зрозуміти, хто такий справжній хост або серфер, потрібно пройти немаленьку дорогу, постукати не в одні двері і відкрити свої теж, щонайменше, декілька разів. tochka.net розповідає про негласні правила CouchSurfing, котрі допоможуть під час подорожей.

Пишіть оригінальні повідомлення. Відразу видно, коли повідомлення написано у форматі копіпасту. Проявіть зацікавлення до свого каучсерфера й напишіть слова, призначені конкретно цій людині, слова, які привернуть його (іі) увагу. Обов'язково поясніть, чому саме вас зацікавила людина, і як ви хотіли б провести час разом.

Фото: Instagram.com

Будьте самостійними. CouchSurfing передбачає допомогу, але аж ніяк не абсолютне рішення ваших проблем. Не просіть зустріти вас в аеропорту, викликати таксі, нагодувати і провести час разом. Хороший каучсерфер сам запропонує вам те, на що здатний, в іншому випадку вам просто не пощастило.

Фото: Instagram.com

Станьте альтруїстами. Забудьте про егоїзм і власне "Я". Спілкуючись, питайте каучсерфера про його життя, проявляйте інтерес до його особи. Не варто розповідати багато про себе - вас точно запитають про те, що потрібно.

Фото: Instagram.com

Будьте щедрими та скромними. Не варто купувати для каучсерфера запас їжі на тиждень, але спустошувати його холодильник теж не потрібно. Привезіть щось смачне і приготуйте сніданок разом. Навіть коли хост запропонує вам брати всю їжу в його будинку - задовольняйся малим і краще сходіть в магазин за необхідними вам продуктами і покладіть їх у спільний холодильник. Краще не відмовлятися від щедрості каучсерфера, хай що б то було - подарунок-камінчик або частування в кафе. Все це робиться винятково щиро, тому просто насолоджуйтеся.

Фото: Instagram.com

Зупиняйтеся на три дні. Оптимальний час для каучсерфінга - три дні. День - мало, більше трьох - забагато. Це перевірений багатьма хостами і серферами період часу, якого вам вистачить, щоб подружитися і щиро сказати "I miss you".

Фото: Instagram.com

Будьте ініціативними. Якщо ви бачите, що ваш каучсерфер не дуже зайнятий - запропонуй йому цікаво провести час. Це стосується як хоста, так і серфера. Разом можна сходити в кіно або в кафе, приготувати вечерю або просто прогулятися по парку. Не бійтеся пропонувати ідеї, адже, можливо, ви не проти провести час разом, просто думаєте, що у кожного є свої плани.

Фото: Instagram.com

Діліться знаннями. Напевно ви шукаєте каучсерферів, схожих на вас самих. Не бійтеся чогось не знати, завжди перепитуйте про те, що цікаво. Складіть список фільмів і музики, поділіться своїми улюбленими піснями - і назавжди залишитеся в пам'яті каучсерфера як той (та), що відкрили для нього нову групу чи режисера.

Фото: Instagram.com

Поважайте чужу думку. Не варто зайвий раз зачіпати питання політики та віри. Те саме стосується наркотиків і вегетаріанства. На CouchSurfing дуже багато переконаних у своїй правоті людей, тому краще поважати думку інших і не нав'язувати свою.

Фото: Instagram.com

Не створюйте незручностей. Каучсерфери - це не туристичні гіди, не друзі і не родичі. Тому не думайте, що вони вирішуватимуть ваші проблеми і будуть підлаштовуватися під ваші плани. Дізнавайтеся заздалегідь про їхній розклад та максимально під них підлаштовуйтеся. Ніколи не просіть ключі від дому - якщо хост захоче їх вам дати, він це зробить сам.

Фото: Instagram.com

Уточнюйте усі питання, які вас хвилюють. Завжди перепитуйте про побутові речі: коли краще вимкнути світло, які засоби гігієни можна використовувати, якщо можна. Також пояснюйте каучсерферу всі ці моменти у себе вдома. Інакше може статися так, що ви не зрозумієте одне одного, а потім будете ображатися.

За матеріалами tochka.net


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook