По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Облік витрат на авто: програма для автомобілістів

13 грудня 2013  АвтоТревел

Серед безлічі програм для обліку витрат на авто aCar для пристроїв на базі Android вирізняється простотою користування та доступністю.

Що вміє. Веде статистику заправок, витрат, поїздок. Дозволяє вести облік за кількома автомобілями відразу. Нагадує про необхідність проведення сервісних робіт: заміна мастила, повітряного фільтра і т.п. Автоматично зберігає дані 1 раз на місяць.

 

Як користуватися. Щоб вести облік витрат на автомобіль, не обов'язково зводити кінці з кінцями. Достатньо звичайної допитливості. Встановлюємо з Play.Market додаток aCar і починаємо вести облік, як справжні бухгалтера. Подивимося, як у нас зійдуться дебет з кредитом.

 

Записуємо кожну заправку, кожну поїздку на сервіс і кожну копійку витрат. При цьому обов'язковим полем для заповнення є "покази одометра". За цим показником розраховується не тільки витрата палива (від заправки до заправки), а й необхідність проведення профілактичних робіт (підкачка шин або долив рідини в бачок омивача) і планового ТО.

З витратою виходить цікаво: щоб програма підраховувала розмір апетиту вашого авто якомога точніше, необхідно щоразу заправлятися до повного баку. Якщо ви звикли заливати рівний обсяг (10-20 л), то доведеться ставити "галочку" напроти поля "Часткова заправка". Програмі доведеться чекати, коли ви заправитеся "під зав'язку", щоб видати вам цифру середньої витрати за весь період "від повного до повного"​​.

Зрештою, постійний контроль витрати палива не буде зайвим. Адже якщо бортовий комп'ютер автомобіля обчислює середня витрата на 1000 км (або такого взагалі немає), то aCar з точністю калькулятора веде облік витраті за останні 300-400 км пробігу. Якщо раптом трапиться перевитрата, можна буде спробувати рідше вмикати кондиціонер або додатково перевірити тиск у шинах.

 

Навіть якщо ви маєте декілька транспортних засобів, можна вести облік для кожного окремо. Тут же можна провести порівняння показників статистики по кожному з них.

Єдиною незручністю програми є те, що потрібно не забувати вносити всі витрати на авто. А це заняття не для людей зі слабкою силою волі. З одного боку, варто сподіватися, що незабаром технології зроблять крок вперед, і цей процес стане автоматичним. А з іншого - чим ще тренувати старанність?

 

У платній версії програми можна встановити автоматичний запис даних програми на карту пам'яті або експортувати статистику в Excel-файл і надіслати собі на поштову скриньку. Крім того, можливе перенесення даних з програми в інші аналоги і навпаки.

Плюси. Допомагає виявити "жирні" і не дуже витрати на авто. Дуже проста і зрозуміла в користуванні.

Мінуси. Немає веб-версії і можливості синхронізації з сервером, щоб можна було вносити правки з комп'ютера.

Посилання на Google.Play

За матеріалами autogeek.com.ua

Фото на головній з epsos / Flickr.com


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [1]
Коментар:
Захисний код:
я _ 13.12.2013 19:24
галоны, мили, это не для Нас
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx