По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Поради мандрівнику

ПДР під час катання на лижах

9 січня 2014

Гірськолижний спорт - заняття цікаве, проте небезпечне. Травми може спричинити не лише нехтування прапорцями розмітки, так і елементарна неуважність. А щоб відпочинок в горах не став трагедією, треба дотримуватися правил поведінки на схилі.

Як подорожувати без мандрів

30 грудня 2013

Немає нічого краще, ніж подорожі. Вони допомагають подивитися на світ під іншим кутом, відкрити для себе щось нове і навіть змінити світогляд. На жаль, не всі можуть дозволити собі виїхати з міста: робота, родина, відсутність грошей - причин може бути багато...

Сайти та додатки про погоду

27 грудня 2013

В останні десятиліття кліматичні зміни досягли відчутних масштабів: якщо раніше можна було спокійно їхати на відпочинок, не особливо зважаючи на прогнози, то у наш час мати десь поблизу кишенькового метеоролога зовсім не завадить.

Корисні ресурси для мандрівників

24 грудня 2013

Самостійні подорожі поступово стають мейнстрімом та охоплюють все ширше коло мандрівників. У наш час повсюдного інтернету майже всі кроки підготовки до відпочинку можна здійснити онлайн, аж до купівлі квитків на літаки, пороми та потяги, бронювання житла і замовлення необхідного спорядження.

Очікування в аеропортах: де можна розважитися

20 грудня 2013

Туристи, які часто літає, знають, що тривале очікування пересадки в аеропорту іноді здатне звести з розуму. Одні пасажири в цей час читають, інші займаються інтернет-серфінгом, а треті шукають на свою голову пригод по території терміналу.

7 правил швидкої акліматизації

12 грудня 2013

Як же хочеться втекти від холодної зими, сховатися від сірості буднів і миттєво перенестися в теплі краї. Пропонуємо вашій увазі кілька порад, які покликані максимально зменшити симптоми акліматизації в умовах, коли не хочеться втратити жодного дня відпочинку.

Black Friday 2013 в США

25 листопада 2013

"Чорна п'ятниця" - це апофеоз знижок у США, щорічний масовий розпродаж абсолютно всіх товарів, які можна знайти на полицях магазинів. Традиційно з неї починається сезон різдвяних розпродажів.

9 мобільних додатків для туристів

21 листопада 2013

Під час подорожей завжди існує велика ймовірність заблукати або не знайти потрібне місце. Паперові мапи - непогані помічники, але що робити, якщо вам, наприклад, необхідно знайти банкомат або найближчий туалет?

Віза до Великобританії: як отримати

15 листопада 2013

Отримати візу до Великобританії складно, але можливо. Для цього потрібно виконати певний перелік дій і, після трьох тижнів очікування, отримати паспорт, де буде вклеєний омріяний кольоровий папірець.

Післявідпускний синдром: поради туристам

5 вересня 2013

Прояви післявідпускного синдрому бувають різні: хтось стає нервовим, дратівливим та запальними, інші відчувають себе пригніченими, безсилими, сумують. А у декого навіть болить голова, дере в горлі, порушується сон та псується настрій.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook